پایان روند صعودی سریع ویندوز ۱۰

آمار و ارقام حاکی از آن هستند که با پایان یافتن زمان تعیین‌شده برای به‌روزرسانی رایگان به ویندوز 10، آمار مهاجرت به این سیستم عامل نیز به افتی چشمگیر روبرو شده است.

پایان روند صعودی سریع ویندوز ۱۰

آمار و ارقام حاکی از آن هستند که با پایان یافتن زمان تعیین‌شده برای به‌روزرسانی رایگان به ویندوز ۱۰، آمار مهاجرت به این سیستم عامل نیز به افتی چشمگیر روبرو شده است.

مایکروسافت چندی پیش به‌صورت رسمی امکان به‌روزرسانی رایگان به ویندوز ۱۰ را پایان‌یافته اعلام کرد و حال به نظر می‌رسد که این امر اثرات خود بر روی میزان استفاده از این سیستم عامل را به‌جای گذاشته است.

آمار به‌دست‌آمده از مهاجرت به ویندوز ۱۰ در ماه سپتامبر سال ۲۰۱۶ تنها ۰.۴ درصد پیشرفت را نشان می‌دهد که این رقم در مقایسه با دوران پیش از محدودیت به‌روزرسانی رایگان عملا بسیار ناچیز به‌حساب می‌آید.

پایان روند صعودی سریع ویندوز ۱۰

جالب است که در ماه گذشته میزان مهاجرت به ویندوز ۸.۱ نسخه ۶۴ بیت از ویندوز ۱۰ پیشی گرفته است و همین امر به‌خودی‌خود نشان‌دهنده تغییر رویکرد کاربران است.

شایان‌ذکر است که تعداد کلی کاربران ویندوز در ماه سپتامبر با کاهشی ۰.۳۳ درصدی روبرو بوده است که در این میان بیشترین میزان کاهش متعلق به ویندوز xp ۳۲ بیت و نسخه اولیه ویندوز ۱۰ بوده است.

شایان‌ذکر است که آمار و ارقام تحلیلی ارائه‌شده توسط مرکز بازی‌های آنلاین استیم نیز این افت را تائید می‌کند.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب