کتاب خودآموزی و تحلیل آزمون

تقریباً بسیاری از دانش‌آموزان در حال تحصیل در سراسر کشور آزمون‌های کانون را شرکت می‌کنند و همه‌ی آن‌ها با یک برنامه‌ی جامع و عمومی به نام برنامه‌ی راهبردی آزمون پیش می‌روند.

کتاب خودآموزی و تحلیل آزمون

تقریباً بسیاری از دانش‌آموزان در حال تحصیل در سراسر کشور آزمون‌های کانون را شرکت می‌کنند و همه‌ی آن‌ها با یک برنامه‌ی جامع و عمومی به نام برنامه‌ی راهبردی آزمون پیش می‌روند؛ اما سؤال این‌جاست که همه چیز یکسان است اما چرا همه‌ی کسانی که آزمون‌های کانون را شرکت می‌کنند جزء دانش‌آموزان برتر نیستند؟

تنها یک دلیل خاص ندارد اما خیلی قاطعانه می‌توان گفت یکی از اصلی‌ترین دلایل آن عدم تحلیل هر آزمون است.

کانون فرهنگی آموزش، کتابی تحت عنوان کتاب خودآموزی منتشر کرده است که نویسنده‌ی اصلی این کتاب خود شما هستید؛ اما دقت کنید که یک نویسنده‌ی خوب سعی می‌کند از نوشته‌های مختصر و کلمات دلنشین استفاده کند. پس موضوع مهم این است که این کتاب باید با لحن و زبان خودتان نوشته شود.

طرز صحیح استفاده از این کتاب به این گونه‌ است که بعد از هر آزمون باید ابتدا سؤالات اشتباه آن آزمون یا سؤالاتی که پاسخ نداده‌اید و حتی سؤالاتی که به‌درستی به آن‌ها پاسخ داده‌اید اما از نظر شما دارای نکته‌ای خاص و جذاب بوده وارد این کتاب کنید. دقت کنید که باید مختصر و با بیان خودتان نوشته شود. زمان استفاده از این کتاب قبل از آزمون‌هاست؛ به همین دلیل باید تنها با یک نگاه، اشتباه آزمون قبل و نکات آن در ذهن شما تداعی شود.

شما با این کار دیگر اشتباهات گذشته‌ی خود را در آزمون‌ها تکرار نمی‌کنید و از همه مهم‌تر آن‌که بانک مهمی از نکاتی را در اختیار دارید که با هر بار مرور آن بسیاری از تجربیات خود را یادآوری می‌کنید.

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
همایش جمع بندی ریاضی انسانی حل سوالات کنکور 96 بخش دوم
چهارم انسانی     دبیر : امیر زراندوز