چرا خط‌های سفید را پررنگ‌تر می‌کنند؟

در آغازین روزهای مهر آماده‌باشِ پلیس راهنمایی و تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، تدبیری است برای جلوگیری از به‌هم‌‌پیچیده شدن ترافیک و ایجاد آرامش حقوق شهروندی ما.

چرا خط‌های سفید را پررنگ‌تر می‌کنند؟

در آغازین روزهای مهر آماده‌باشِ پلیس راهنمایی و تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، تدبیری است برای جلوگیری از به‌هم‌‌پیچیده شدن ترافیک و ایجاد آرامش حقوق شهروندی ما. پررنگ کردن خطوط سفید عابر پیاده و محل عبور دانش‌آموزان توسط مأموران، نشانه‌ای از همین تدبیر است. واقعاً چرا شما بچه‌ها از روی رنگ‌های سفید عابر پیاده بیش‌تر تردد می‌کنید؟ شاید پررنگ‌ شدن رنگ‌های سفید پیامش را به شما داده است: «از روی من عبور کنید تا امنیت بیش‌تری داشته باشید.»

تأکید و توجه به یک عادت درست یا تکیه بر نقطه‌ی مثبت به شما می‌آموزد اکنون که در آغاز سال تحصیلی هستید به کار خوب «مطالعه‌ی درس‌های هر روز در همان روز» عادت کنید. با این کار هرگز در طول سال شب‌های سخت امتحان را تجربه نخواهید کرد.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب