کنفرانس ملی"پژوهش‌های نوین درشیمی،اصول وکاربردها"برگزار می‌شود

دبیر علمی کنفرانس ملی "پژوهش‌های نوین در شیمی، اصول و کاربردها" از برگزاری این کنفرانس در 27 بهمن ماه در دانشگاه آزاد اسلامی اهواز خبر داد.

کنفرانس ملی"پژوهش‌های نوین درشیمی،اصول وکاربردها"برگزار می‌شود

دبیر علمی کنفرانس ملی "پژوهش‌های نوین در شیمی، اصول و کاربردها" از برگزاری این کنفرانس در 27 بهمن‌ ماه در دانشگاه آزاد اسلامی اهواز خبر داد.

دکتر علی جاوید در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با اعلام این خبر اظهار کرد: این همایش در محورهای شیمی آلی، ترکیبات هتروسیکل، شیمی معدنی، شیمی فیزیک، شیمی تجزیه، شیمی کاربردی، شیمی محاسباتی، شیمی محیط‌زیست، شیمی دارویی، نانوتکنولوژی، کاتالیزورها و نانوکاتالیزورها، شیمی هسته‌ای، شیمی صنعتی، شیمی رنگ، شیمی پلیمر، بیوشیمی، شیمی صنایع غذایی، تصفیه آب و فیتوشیمی برگزار خواهد شد.

وی با بیان این‌که پذیرش مقالات از یکم مهر ماه آغاز شده است، گفت: علاقه‌مندان تا ابتدای دی‌ ماه فرصت دارند مقالات خود را به سایت کنفرانس به نشانی www.cgcn.iauahvaz.ac.irارسال کنند. نتایج داوری‌ها نیز 15 بهمن‌ ماه اعلام خواهد شد.

دبیر علمی کنفرانس ملی پژوهش‌های نوین در شیمی، اصول و کاربردها، بیان کاربردها و یافته‌های جدید علم شیمی، ارتباط یافته‌های جدید در زمینه‌های مختلف با صنعت، تهیه‌ ترکیبات جدید شیمیایی و استفاده از آن‌ها را از اهداف اصلی برگزاری این کنفرانس عنوان کرد.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب