تفاهم‌نامه میان دانشکده دامپزشکی شهید چمران و مؤسسه رازی

معاون پژوهشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده دامپزشکی دانشگاه شهید چمران اهواز،از انعقاد تفاهم‌نامه‌ای با مؤسسه رازی برای واگذاری تولید برخی محصولات به‌صورت واکسن و غیره به این دانشکده خبر داد.

تفاهم‌نامه میان دانشکده دامپزشکی شهید چمران و مؤسسه رازی

معاون پژوهشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده دامپزشکی دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های این دانشکده از انعقاد تفاهم‌نامه‌ای با مؤسسه رازی برای واگذاری تولید برخی محصولات به‌صورت واکسن و غیره به این دانشکده خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایسنا، دکتر محمدحسین راضی‌جلالی در مراسم گرامیداشت روز دامپزشکی که امروز، سه‌شنبه 13 مهرماه در آمفی‌تئاتر دانشکده دامپزشکی دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار شد، با اشاره به تأسیس این دانشکده در سال 53 اظهار کرد: این دانشکده با قدمت 42 سال از قدیمی‌ترین دانشکده‌های دانشگاه است. همچنین دارای 59 عضو هیأت‌ علمی تمام وقت، 16 استاد، 22 دانشیار و 19 استادیار است که در پنج گروه آموزشی فعال تربیت نیروی متخصص را بر عهده دارد.

وی افزود: این دانشکده دارای 38 آزمایشگاه و درمانگاه با تجهیزات مدرن و پیشرفته است و با بیمارستان دامپزشکی با وسعت 18 هزار مترمربع و همچنین ساختمان جدیدالاحداث با وسعت پنج هزار مترمربع پاسخگوی مراجعه‌کنندگان داخل و خارج دانشگاه است.

معاون پژوهشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده دامپزشکی دانشگاه شهید چمران اهواز عنوان کرد: در کنار ظرفیت‌های موجود از لحاظ دامپزشکی، ظرفیت‌های استان نیز زیاد است. این استان رتبه اول تولید ماهیان گرمابی در کشور و رتبه پنجم تولید گوشت ماکیان را دارد و دارای ظرفیت تولید گوشت قرمز، شیر، عسل و ظرفیت پنهان صادرات گوسفند زنده به کشورهای همسایه است.

راضی‌جلالی ادامه داد: اخیراً دانشکده دامپزشکی با مؤسسه رازی تفاهم‌نامه‌ای منعقد کرده و قرار شده است که تولید برخی محصولات به‌صورت واکسن و غیره به این دانشکده واگذار شود؛ امیدواریم سایر دستگاه‌های اجرایی نیز تفاهم‌نامه‌های مشابهی با دانشکده داشته باشند. پیشنهاد ما به‌طور خاص، تشکیل کمیته‌های مشترک پژوهشی بین دانشکده و دستگاه‌های اجرایی است.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب