چهارمی ایران در رقابتهای جهانی گراپلینگ با 8 مدال

تیم‌های گراپلینگ بانوان و آقایان ایران در رقابت‌های جهانی گراپلینگ به عنوان چهارم رسیدند.تیم های گراپلینگ بانوان و آقایان ایران در رقابت های جهانی گراپلینگ به عنوان چهارم رسیدند.

به گزارش ایسنا و به نقل از   فدراسیون کشتی، رقابت های جهانی گراپلینگ روزهای 10 و 11 مهرماه در شهر مینسک بلاروس برگزار شد. تیم های ایران در بخش Nogi و Gi مردان و در بخش Gi زنان با 21 ورزشکار در این رقابت ها حضور یافته بودند که حاصل تلاش ملی پوشان ایرانی کسب سه مدال نقره و پنج برنز و مقام چهارمی این مسابقات بود.

در رقابت های مردان و در بخش Nogi میثم قنبری در وزن 100+ کیلوگرم به مدال نقره رسید و ولی الله فهیمی در وزن 92 کیلوگرم صاحب مدال برنز شد و در بخش Gi نیز محمدجعفر انصاری و محمدرضا خیراله زاده در اوزان 100 و 100+ کیلوگرم به مدال نقره و علیرضا سکوتی و دانیال یوسفی در اوزان 62 و 66 کیلوگرم به مدال برنز رسیدند.

همچنین در مسابقات بانوان و بخش Gi که تیم ایران با 5 ورزشکار حضور یافته بود، نگین احمدی پویا در وزن 53 کیلوگرم و عاطفه ریاحی در وزن 71 کیلوگرم به مدال برنز رسیدند.

در پایان این مسابقات تیم های روسیه، اسپانیا و فرانسه عنوان های اول تا سوم را بدست آوردند و تیم ایران با 2 امتیاز اختلاف نسبت به تیم سوم در جایگاه چهارم قرار گرفت.

منبع :