ششمین طلای ایران در ووشوی جوانان جهان

شاهین بنی طالبی در فرم «جین شو»، توانست ششمین مدال طلای تیم ووشوی جوانان ایران در مسابقات جهانی بلغارستان را به نام خود ثبت کند.

شاهین بنی طالبی در فرم «جین شو»، توانست ششمین مدال طلای تیم ووشوی جوانان ایران در مسابقات جهانی بلغارستان را به نام خود ثبت کند.

به گزارش ایسنا، در روز پایانی ووشوی قهرمانی جوانان جهان، «شاهین بنی طالبی» در فرم «جین شو» رده سنی نونهالان با امتیاز 8.52 بر سکوی قهرمانی ایستاد و مدال طلا را از آن خود کرد.
در این فرم تالوکاران هنگ کنگ دوم و اندونزی سوم شدند.

امروز همچنین، «نازنین بازدار» در فرم چانگ چوان رده سنی نونهالان در میان ٤٠ ووشوکار با امتیاز ٨.٩٥ به مدال نقره دست یافت. نمایندگان سنگاپور و هنگ کنگ اول وسوم شدند.
در همین فرم، «حدیث امیری» با امتیاز ٨.٥٦ چهارم شد.

نازنین بازدار روز گذشته (یکشنبه) نیز به مدال نقره فرم «دائو شو» رسیده بود.

«فاطمه جزینی» در فرم گوئن شو رده سنی نوجوانان با امتیاز ٨.٩٢ به مدال برنز رسید. در این فرم نمایندگان بلاروس و امریکا به مقام های اول و دوم رسیدند.

فاطمه جزینی تعداد مدال های خود در مسابقات جهانی بلغارستان را به یک نقره و دو برنز رساند.

«محمدعلی مجیری» در فرم «نن گوئن» رده سنی نوجوانان با کسب امتیاز 8.95 به مقام سوم و مدال برنز دست یافت. در این فرم نمایندگان کره جنوبی و ماکائو به مدال های طلا و نقره رسیدند.

با این اوصاف تعداد مدال های تیم ووشوی جوانان ایران به شش  مدال طلا، شش نقره و چهار برنز رسید.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب