برتری ۲‌رقمی پرسپولیس مقابل حریف دسته سومی

تیم فوتبال پرسپولیس در دیداری دوستانه مهمانش را ۱۰ بر صفر شکست داد.

برتری ۲‌رقمی پرسپولیس مقابل حریف دسته سومی

تیم فوتبال پرسپولیس در دیداری دوستانه مهمانش را ۱۰ بر صفر شکست داد.

به گزارش ایسنا، تیم فوتبال پرسپولیس عصر امروز از ساعت ۱۶ در ورزشگاه شهید کاظمی در جریان دیداری دوستانه به مصاف تیم خلخال دشت اردبیل رفت و در نهایت با نتیجه ۱۰ بر صفر به پیروزی رسید.

گل‌های پرسپولیس را در این دیدار علی علیپور (۴ گل)، پریموف، احسان علوان‌زاده، شهاب‌زاهدی، محمد رحمتی، فرشاد احمدزاده و حامد آقایی به ثمر رساندند.

پرسپولیس امروز با ترکیب رادوشوویچ ،‌حسین ماهینی، محسن ربیع‌خواه، پریموف،‌ علی علیپور، کمال کامیابی‌نیا، محمد امین آرام‌طبع، احمد نوراللهی، امید عالیشاه، احسان علوان زاده و حمید طاهرخانی بازی را آغاز کرد.

دو تیم در ابتدا با پیراهن‌های قرمز وارد زمین شدند اما در ادامه تیم مهمان کاورهای زردرنگی را از پرسپولیس دریافت کرد تا با استفاده از این کاورها در بازی حضور داشته باشند.

کمال کامیابی‌نیا و محسن ربیع‌خواه دو مدافع میانی پرسپولیس بودند. به نظر می‌رسد برانکو قصد دارد کمال کامیابی‌نیا را  در پست دفاع میانی آزمایش کند.

امروز حدود ۴۰ هوادار در ورزشگاه این بازی را از نزدیک تماشا کردند. تعدادی از بیماران که دارای معلولیت ذهنی و جسمی بودند امروز به ورزشگاه آمده بودند که این دیدار را از نزدیک تماشا کنند. آن‌ها در بین دو نیمه با برانکو و تعدادی از بازیکنان پرسپولیس عکس یادگاری گرفتند.

در حالی که ساعت 16 بود، برانکو به داور بازی اشاره کرد هرچه زودتر بازی را آغاز کند زیرا او تاکید می‌کرد بازی باید راس ساعت آغاز شود.

منبع :