یک ایتالیایی در راه سرمربیگری تیم ملی والیبال لهستان

رسانه‌های لهستانی از انتخاب مربی ایتالیایی به عنوان سرمربی تیم ملی لهستان خبر دادند.رسانه‌های لهستانی از انتخاب مربی ایتالیایی به عنوان سرمربی تیم ملی لهستان خبر دادند.

به گزارش ایسنا، برخی از خبرگزاری‌های و رسانه‌های لهستانی از انتخاب "روبرت پییزا"ی ایتالیایی به عنوان سرمربی تیم ملی والیبال لهستان خبر دادند.

این مربی در اظهارنظری درباره این که اگر به او پیشنهاد سرمربی گری تیم ملی لهستان شود قبول می کند یا خیر؟ گفت: چرا که نه؟ البته همه این ها به مذاکرات رسمی من با فدراسیون لهستان بستگی دارد اما باید بگویم که من به زودی به والیبال لهستان بر می گردم.

پییزا تجربه مربی‌گری در باشگاه‌های ایتالیا را دارد و اکنون هم به عنوان سرمربی تیم ملی والیبال قطر و هم چنین مودنای ایتالیا فعالیت می‌کند.

استفان آنتیگا اعلام کرده است که به دلایل شخصی دیگر حاضر به همکاری با تیم ملی لهستان نیست و جلساتی را نیز در این باره با فدراسیون والیبال این کشور برگزار کرده، اما تاکنون هیچ خبر رسمی درباره انتخاب سرمربی تیم ملی لهستان اعلام نشده است.

براساس اعلام رسانه‌های لهستانی رائول لوزانو و خاویر وبر نیز از دیگر گزینه‌های سرمربی گری تیم ملی والیبال لهستان هستند.

سایت فدراسیون والیبال لهستان درباره انتخاب سرمربی تیم ملی این کشور نوشت: "ما چندین جلسه را با آنتیگا برگزار کردیم. او قبول کرده که اشتباهات زیادی را در المپیک داشته اما ما با او قرارداد داریم و باید درباره ادامه یا قطع همکاری با او درست تصمیم بگیریم". 

منبع :