فراخوان دومین دوره بورسیه بنیاد حامیان دانشگاه تهران اعلام شد

فراخوان ثبت‌نام برای دریافت دومین دوره بورسیه بنیاد حامیان دانشگاه تهران اعلام شد.فراخوان ثبت‌نام برای دریافت دومین دوره بورسیه بنیاد حامیان دانشگاه تهران اعلام شد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا به نقل از روابط‌ عمومی دانشگاه تهران، بنیاد حامیان دانشگاه تهران، دانشجویان مقطع کارشناسی این دانشگاه را برای استفاده از دومین دوره بورس‌های بنیاد ثبت‌نام می‌کند.

متقاضیان استفاده از این بورسیه می‌توانند از فردا 14 مهر تا 10 آبان با مراجعه به تارنمای رسمی بنیاد حامیان دانشگاه تهران به نشانی utf.ut.ac.ir با تکمیل فرم و دریافت کد پیگیری ثبت‌نام کنند.

از جمله شرایط ثبت‌نام برای دریافت این بورسیه این است که معدل دانشجویان مقطع کارشناسی دانشگاه تهران حداقل 17 و رتبه ورودی‌های مهر 95 زیر 2 هزار کشور باشند.

این بورسیه از نوع پرداخت کمک هزینه تحصیلی به دانشجویان مستعد و برگزیده علمی شاغل به تحصیل در مقطع کارشناسی دانشگاه تهران، به مبلغ 2میلیون ریال در ماه و به مدت ۱۰ ماه در سال تحصیلی است که با حمایت خیران، واقفان و نیک‌اندیشان از طریق بنیاد حامیان دانشگاه تهران اعطا می‌شود.

تأمین مالی بورسیه تحصیلی بنیاد حامیان دانشگاه تهران را بنیاد علمی آموزشی قلم‌چی، بنیاد نیکوکاری جمیلی، گروه صنعتی گلرنگ، شرکت کیسون و بنیاد علمی فرهنگی شاه‌حسینی بر عهده دارند.