اولین ردیاب سلامت شرکت تام تام با قابلیت ارزیابی چربی

اولین ردیاب سلامت شرکت تام تام دستبندی باریک همراه با نمایشگر تاچ و باتری با طول عمر 5 روز است که می‌تواند قدم‌ها، مسافت، کالری‌های مصرفی، خواب و ضربان قلب کاربر را بررسی کند.

اولین ردیاب سلامت شرکت تام تام دستبندی باریک همراه با نمایشگر تاچ و باتری با طول عمر 5 روز است که می‌تواند قدم‌ها، مسافت، کالری‌های مصرفی، خواب و ضربان قلب کاربر را بررسی کند. این ردیاب هم چنین می‌تواند در صورت اتصال به آیفون یا اسمارت فون‌های اندرویدی، نوتیفیکیشن‌های دریافتی کاربر را به او نمایش دهد. این دستبند هم چنین دارای رتبه بندی مقاومت در برابر آب IPX7 است.

این دستبند در ظاهر مانند سایر ردیاب‌های سلامت موجود در بازار به نظر می‌رسد اما تام تام محصول جدید خود را به ویژگی متفاوتی مجهز کرده است. این ردیاب سلامت می‌تواند ترکیبات بدن (Body Composition) یعنی مواردی همچون چربی بدن و حجم ماهیچه‌ها را ارزیابی کند. این دستبند برای محاسبه ترکیبات بدنی از فناوری مقاومت بیوالکتریک استفاده می‌کنند، فناوری مشابهی که در ترازوهای هوشمند مانند Fitbit Aria یا Withings Body Cardio مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در هر حال محاسبه ترکیبات بدنی توسط این دستبند به صورت کاملا خودکار انجام نمی‌شود و کل این فرآیند کمی وقت گیر است. شما باید انگشت خود را روی سنسور کوچکی که زیر نمایشگر تعبیه شده است، قرار دهید. یک سنسور دیگر نیز در بخش پشتی این دسبتند به مچ دست شما متصل شده است. به این ترتیب پس از چند ثانیه اطلاعات مختلف مربوط به چربی بدن و حجم ماهیچه ها روی نمایشگر این ردیاب نمایش داده می‌شود.

TomTom Touch

TomTom Touch

TomTom Touch

منبع :

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره انتخاب رشته دانشگاه آزاد، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ، نحوه چیدمان رشته ها ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب