اپل آی‌پد مینی پرو را عرضه می‌کند

فروش آی‌پد دیگر شبیه سابق نیست. با عرضه آی‌پد پرو ۱۲.۹ اینچی و ۹.۷ اینچی به نظر می‌رسد آینده آی‌پد برای افراد حرفه‌ای و کاربردهای تخصصی باشد.

اپل آی‌پد مینی پرو را عرضه می‌کند

فروش آی‌پد دیگر شبیه سابق نیست. با عرضه آی‌پد پرو ۱۲.۹ اینچی و ۹.۷ اینچی به نظر می‌رسد آینده آی‌پد برای افراد حرفه‌ای و کاربردهای تخصصی باشد. حالا شایعه جدیدی توسط وبلاگ ژاپنی ماکوتارا هم مطرح شده و آن عرضه  آی‌پد مینی پرو  iPad Mini Pro با صفحه نمایش ۷.۹ اینچی است. همچنین نسخه ۹.۷ اینچی نیز جایگزین نسخه ۱۰.۱ اینچی می‌شود. 

آی‌پد مینی پرو دارای تمام امکاناتی است که یک تبلت حرفه‌ای باید داشته باشد صفحه نمایش True Tone که اپل با عرضه نسخه ۹.۷ اینچی آی‌پد پرو معرفی کرد، درگاه اتصال هوشمند مغناطیسی کناری برای اتصال به کیبورد، اسپیکر چهارتایی استریو و دوربین بهبود یافته ۱۲ مگاپیکسلی با فلش True tone . 

اخرین باری که آی‌پد مینی به روز شد در سال ۲۰۱۵ بود که آی‌پدمینی ۴ عرضه شد. نکته مهم اینکه آی‌پد مینی پرو احتمالا جک هدفون ۳.۵ میلی‌متری را حفظ خواهد کرد در حالی که اپل این جک را در آیفون ۷و ۷ پلاس حذف کرده است تا جا برای باتری و Taptic Engine باز شود و عایق‌کاری برای مقاوم‌کردن دستگاه دربرابر آب بیشتر شود. 

آی‌پد مینی پرو احتمالا در سال ۲۰۱۷ عرضه خواهد شد. 

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب