شکست برنامه پخش زنده موبایلی میرکات

برنامه موبایلی meerkat از پلی‌استور حذف شده و دیگر قابل استفاده نیست.

شکست برنامه پخش زنده موبایلی میرکات

برنامه موبایلی meerkat از پلی‌استور حذف شده و دیگر قابل استفاده نیست.برنامه موبایلی Meerkat که پخش زنده ویدئویی را با استفاده از تلفن همراه امکان پذیر می کند و در سال ۲۰۱۵ به محبوبیت رسیده بود، رسما به کار خود پایان داد.

بن رابین مدیرعامل Meerkat اعلام کرد که این برنامه از پلی‌استور حذف شده و دیگر قابل استفاده نخواهد بود.کاربران در صورت کلیک بر روی برنامه یاد‌شده در پلی‌استور به صفحه برنامه دیگری به نام Houseparty منتقل می‌شوند که که توسط همین شرکت طراحی و عرضه شده است.

Houseparty گپ ویدئویی بیش از دو کاربر را به صورت همزمان ممکن می‌کند. صفحه توییتر Meerkat هم غیرفعال شده است. علت این تحول آن بوده که این نوع پخش ویدئویی زنده در میان کاربران چندان با استقبال مواجه نشده و به نظر می‌رسد تا زمان همه‌گیر شدن پدیده پخش زنده ویدئو با موبایل مدت زمان قابل توجهی فاصله داشته باشیم.کارشناسان معتقدند، محبوبیت بیشتر برنامه‌های موبایلی رقیب مانند پریسکوپ توییتر و پخش زنده فیس‌بوک نیز در این تصمیم‌گیری بی‌تاثیر نبوده است. توییتر در سال ۲۰۱۵ با پرداخت صد میلیون دلار پریسکوپ را خریداری کرد و خدمات پخش زنده ویدئویی راه‌اندازی کرد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب