راهی آسان برای فشرده‌سازی فایل ویدئویی

اپلیکیشن video compress به شما کمک می‌کند تا حجم فایل‌های ویدئویی را بدون اینکه از کیفیت آنها کاسته شود کاهش داده و با دیگران به اشتراک بگذارید.

راهی آسان برای فشرده‌سازی فایل ویدئویی

اپلیکیشن video compress به شما کمک می‌کند تا حجم فایل‌های ویدئویی را بدون اینکه از کیفیت آنها کاسته شود کاهش داده و با دیگران به اشتراک بگذارید.

این روزها با گسترش سرویس‌های ارتباطی ذائقه کاربران برای به‌دست آوردن اطلاعات مختلف تغییر کرده است. حالا اکثر کاربران ترجیح می‌دهند به جای خواندن خبر یا یک مقاله، اطلاعات مورد نیاز خود را از طریق عکس یا فایل‌های ویدئویی به دست بیاورند.در حال حاضر و براساس گزارش‌های جهانی نزدیک به ۷۰ درصد فایل‌های ردوبدل‌شده کاربران در شبکه‌های اجتماعی را فایل‌های ویدئویی تشکیل می‌دهد. هر یک از ما در روز هم بخشی از این فایل‌های ویدئویی را دریافت یا برای افراد دیگر ارسال می‌کنیم. لازمه ارسال یا دریافت سریع یک فایل ویدئویی دسترسی به اینترنت پرسرعت و البته با کیفیت است. بنابراین اگر شما اینترنت مناسبی نداشته باشید براحتی هم نمی‌توانید از یک فایل ویدئویی استفاده یا آن را با دیگران به اشتراک بگذارید.

اگر شما هم از دوستداران فایل‌های ویدئویی هستید اما در ارسال و دریافت آن از طریق شبکه‌های اجتماعی با مشکل مواجه هستید می‌توانید از برنامه Video Compress کمک بگیرید. این اپ به شما کمک می‌کند تا حجم فایل‌های ویدئویی را بدون اینکه از کیفیت آنها کاسته شود کاهش داده و با دیگران به اشتراک بگذارید. برای این کار وقتی وارد محیط اپلیکیشن شدید فایل ویدئویی مورد نظر خود را به برنامه بدهید. حالا این اپ فایل شما را به حجم‌های مختلف با وضوح تصویر گوناگون تبدیل و به نمایش می‌گذارد.

حالا شما می‌توانید براساس نیاز خود یکی از حجم‌ها را انتخاب کنید تا فایل ویدئویی جدید خود را دریافت کنید. این اپ حتی می‌تواند حجم فایل ویدئویی ۲۴۹ مگابایتی شما را به ۱۳ مگابایت کاهش دهد. یکی دیگر از امکاناتی که این برنامه در اختیار کاربرانش می‌گذارد امکان برش بخش‌هایی از یک فایل ویدئویی است یعنی با این کار شما تنها بخشی از فایل را با دیگران به اشتراک می‌گذارید که دوست دارید. این برنامه به صورت رایگان در اختیار کاربران سیستم‌عامل اندروید (نسخه ۴ و بالاتر) قرار گرفته است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب