فناوری ویژه ادوبی لایت روم بر روی تلویزیون اپل

به‌تازگی قابلیتی جدید به تلویزیون اپل افزوده شده است که به کمک آن با سینک کردن عکس‌ها و نرم‌افزارهای ادوبی لایت روم می‌توان به‌صورت مستقیم آن‌ها را بر روی تلویزیون اپل مشاهده کرد.

فناوری ویژه ادوبی لایت روم بر روی تلویزیون اپل

به‌تازگی قابلیتی جدید به تلویزیون اپل افزوده شده است که به کمک آن با سینک کردن عکس‌ها و نرم‌افزارهای ادوبی لایت روم می‌توان به‌صورت مستقیم آن‌ها را بر روی تلویزیون اپل مشاهده کرد.استفاده از تلویزیون در طول چند سال گذشته با پیشرفت چشمگیری روبرو بوده است که عملا تنها تماشای برنامه‌های از پیش آماده را شامل نمی‌شود.یکی از محصولاتی که علاوه بر پخش محتوای تلویزیونی، قابلیت‌های متفاوت و متنوعی را به کاربران ارائه می‌کند را می‌توان تلویزیون اپل دانست.

فناوری ویژه ادوبی لایت روم بر روی تلویزیون اپل

حال این تلویزیون به قابلیت جدیدی مجهز شده است که به‌موجب آن می‌توان به سراغ تماشای عکس‌ها بر روی این تلویزیون رفت.

این قابلیت به لطف شرکت ادوبی و نرم‌افزار لایت روم این شرکت ممکن شده است و با سینک کردن عکس‌های خود در این نرم‌افزار با تلویزیون اپل خواهید توانست تا به‌سادگی عکس‌ها را در قابل اسلاید شو بر روی تلویزیون دریافت کنید.

البته برای فعال سازی این امکان باید نسل چهارم تلویزیون اپل را در اختیار داشته باشید. به‌این‌ترتیب می‌توانید امکاناتی مانند حرکت در میان تصاویر و یا بزرگ‌نمایی را بدون مشکل بر روی تلویزیون خود به اجرا دربیاورید.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب