نگاه اینتل به افق‌های نوین کاری

مدیر شرکت اینتل در سخنان خود اظهار کرد که این شرکت باید در تمامی زمینه‌ها مشغول به فعالیت باشد و محصولات این شرکت باید در هر مکان و هر پیشه‌ای وجود داشته باشند.

نگاه اینتل به افق‌های نوین کاری

مدیر شرکت اینتل در سخنان خود اظهار کرد که این شرکت باید در تمامی زمینه‌ها مشغول به فعالیت باشد و محصولات این شرکت باید در هر مکان و هر پیشه‌ای وجود داشته باشند.مدیر شرکت اینتل در نشست توسعه‌دهندگان سخنان بسیار جالبی را درباره اهداف آینده این کمپانی بزرگ به زبان آورد. در این نشست، برایان کرانیچ، مدیر ارشد اجرایی این شرکت به‌وضوح اعلام کرد که اینتل قصد دارد تا ساختارهای فعلی را متحول کرده و برای مواردی به غیر از پردازنده نیز شناخته شود.

این اقدام کرانیچ را می‌توان اقدامی هوشمندانه دانست زیرا بازار کامپیوترهای خانگی در حال سقوط است و به نظر نمی‌رسد که در این بازار شاهد رشد مجدد باشیم و در عرصه رقابت بر سر پردازنده‌های همراه نیز شرکت‌هایی مانند ARM از اینتل پیشی گرفته‌اند. به این ترتیب این شرکت کهنه‌کار خواهد توانست تا به بقای خود ادامه بدهد.

شایان ذکر است که آغاز فرایند حضور اینتل در بازارهایی به‌غیراز پردازنده‌ها به چند سال گذشته بازمی‌گردد و در طول این مدت این شرکت در رده محصولاتی مانند فناوری‌های پوشیدنی، فعالیت چشمگیری داشته و حتی چند شرکت را نیز در این راستا خریداری کرده است.

نگاه اینتل به افق‌های نوین کاری

البته بزرگ‌ترین بازاری که اینتل به آن چشم دوخته است، بازار اینترنت اشیاء است و به همین دلیل نیز کرانیچ معتقد است که اینتل باید در تمامی محیط‌ها حضورداشته باشد. او در سخنان خود با اشاره به این موضوع، برای تأکید گفته‌های خود اعلام کرد که اینتل باید حتی در چوب‌های گلف نیز ردپایی از فناوری‌های خود برجای نهاده باشد.

از دیگر بازارهای مورد علاقه کرانیچ می‌توان به بازار اسکن سه‌بعدی و برداشت عمقی تصاویر اشاره کرد که این بازار با توجه به آینده روشن و عدم وجود رقبای متعدد می‌تواند بازاری ایدئال برای شرکت اینتل محسوب شود و آینده این شرکت را تضمین نماید.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب