حضور نود درصد محصولات سامسونگ در پروژه اینترنت اشیاء

شرکت سامسونگ اعلام کرده است که در بازه زمانی پنج ساله، نود درصد از تمامی محصولات خود را به اینترنت اشیاء متصل خواهد کرد.

حضور نود درصد محصولات سامسونگ در پروژه اینترنت اشیاء

شرکت سامسونگ اعلام کرده است که در بازه زمانی پنج ساله، نود درصد از تمامی محصولات خود را به اینترنت اشیاء متصل خواهد کرد. بنا بر اظهارات گری وو به‌عنوان مدیر تجاری سامسونگ در تایوان، این کمپانی تا قبل از سال ۲۰۱۷ میلادی نود درصد از تلویزیون‌های بسیار ظریف ال سی دی خود و همچنین تلفن‌های هوشمند این شرکت را به سیستم اینترنت اشیاء (IoT) مجهز خواهد کرد.

در پایان سال دو هزار و بیست نیز تمامی تولیدات کمپانی سامسونگ به این سیستم مجهز خواهند شد. او دراین‌باره بیان کرده است که تا سال دو هزار و شانزده میلادی تعداد دستگاه‌های مجهز به سیستم اینترنت اشیاء در سراسر جهان به شش ممیز چهار دهم میلیارد خواهد رسید.

هزینه انجام این پروژه برای سامسونگ چیزی برابر با ۸۶۹ میلیون دلار خواهد بود؛ که این مقدار در واقع چیزی معادل با شصت درصد کل مخارج این شرکت است. به این ترتیب از آنجایی که بازار فناوری اطلاعات تایوان یک درصد بازار جهانی است مقدار هزینه مصرف شده کمپانی سامسونگ در بازار این شرکت نیز در حدود دو ممیز سی و پنج صدم میلیون دلار خواهد بود.

حضور نود درصد محصولات سامسونگ در پروژه اینترنت اشیاء

علاوه بر این، بیشتر کمپانی‌های ارائه دهنده این فناوری در تایوان تنها ارتباط تک‌بعدی را برای این فناوری برگزیده‌اند این در حالی است که کمپانی سامسونگ بین تمامی محصولات برند خود ارتباط چندبعدی فراهم خواهد کرد و به این ترتیب خریداران با انتخاب‌های بیشتری روبرو هستند.سامسونگ برای شروع، ابتدا این پروژه را تنها به مراکز تجاری مانند هتل‌ها، مراکز حمل‌ونقل و ترابری، خرده‌فروشان صنایع مالی و آموزش‌وپرورش ارائه خواهد کرد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب