باگوگل Photos در iOS از تصاویر زنده، فایلGIF بسازید

مدتی ست گوگل اپلیکیشن Photos را برای پلتفرم iOS نیز عرضه کرده است و اکنون سعی دارد این اپلیکیشن خارق العاده را در iOS بهبود دهد.

باگوگل Photos در iOS از تصاویر زنده، فایلGIF بسازید

مدتی ست گوگل اپلیکیشن Photos را برای پلتفرم iOS نیز عرضه کرده است و اکنون سعی دارد این اپلیکیشن خارق العاده را در iOS بهبود دهد. روز گذشته در تک شات خواندید که گوگل این اپلیکیشن را در پلتفرم iOS بروزرسانی کرده تا قابلیت های جدیدی را به کاربران ارایه دهد.
نسخه 2.0 گوگل Photos هفته گذشته عرضه شد و اکنون کاربران قادر هستند تصاویر زنده خود را ادیت کنند و آنها را به کلیپ های ویدیویی و یا فایل های گیف تبدیل کنند. بنابراین گوگل Photos اکنون اجازه می دهد فایل های گیف و کلیپ های ویدیویی با سایر پلتفرم ها به اشتراک گذاشته شوند تا برای افرادی که از آیفون استفاده نمی کنند هم قابل دسترس باشند.
گوگل در ابتدا قابلیت ادیت تصاویر زنده را در اوایل تابستان امسال به کاربران معرفی کرد که این قابلیت به همراه اپلیکیشن بی نظیر Motion Stills ارایه می شد. این اپلیکیشن می توانست گالری شما را برای پیدا کردن تصاویر زنده جستجو کند و آنها را به نحوی ادیت کند که به فایل های گیف و یا فیلم هایی با کمترین لرزش تبدیل شوند. این قابلیت بسیار جالب بود و ارزش بالایی داشت. اما اگر قابلیت به اشتراک گذاری این فایل ها با سایر پلتفرم ها وجود نداشت و قادر نبودید آنها را در جایی مثل اینستاگرام با دیگران به اشتراک بگذارید، دلیل تهیه کلیپ های کوتاهی که ضمیمه تصاویرتان می شد چه بود؟
این قابلت هم اکنون در گوگل Photos نسخه 2.0 جای گرفته است. علاوه بر این، نسخه 2.0 به کاربران اجازه می دهد که کلیپ های ویدیویی خود را در یوتیوب نیز به اشتراک بگذارید. برای ادیت دقیق تر تصاویر، نیازمند دانلود اپلیکیشن Motion Still هستید اما با این وجود، بروزرسانی جدید Photos مورد استقبال کاربران این سرویس تصویری در iOS خواهد بود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب