شوخی‌های توتو / معرفی کتاب

کتاب «شوخی‌های توتو» مجموعه‌ای کمیک و طنز است که ویژه‌ی کودکان دوره‌ی پایان دبستان نوشته شده است.

شوخی‌های توتو / معرفی کتاب

نویسنده: تیئری کوپه

مترجم: نیلوفر اکبری

انتشارات سروش

کتاب «شوخی‌های توتو» مجموعه‌ای کمیک و طنز است که ویژه‌ی کودکان دوره‌ی پایان دبستان نوشته شده است. «توتو» پسربچه‌‌ای بازیگوش و حاضرجواب است که با هم‌‌سن و سال‌‌هایش تفاوت داشته و دوست دارد سر به سر اطرافیان خود بگذارد.

در این چهار جلد، توتو در محیط مدرسه با معلم و هم‌کلاسی‌ها و بیرون از مدرسه با پدر و مادر و همسایه‌ شوخی می‌کند و با رفتار و گفتارهای جذاب خود زمینه‌ی شادی و خنده‌ی مخاطبان کتاب را فراهم می‌آورد. او پسر حاضرجوابی است و پاسخ او در برابر سؤالات دیگران جالب و جذاب است و لحظات شادی را ایجاد می‌کند. هر کدام از داستان‌های این کتاب با زبان ساده و کودکانه، افکار و اعمال این پسر بازیگوش را به تصویر می‌کشد.

تصاویر زیبا از دیگر ویژگی‌های این مجموعه است. تصویرساز این کتاب سعی کرده با ایجاد تصاویری از شخصیت‌های داستان، کودکان را در درک بهتر قصه‌های توتو یاری کند. درحقیقت هماهنگی تصاویر کتاب با سیر قصه باعث شده که کودکان از لحاظ بصری هم بتوانند با داستان همذات‌پنداری نزدیکی داشته و درک بهتری از محتوای داستان در ذهنشان نقش ببندد. 

شوخی‌های توتو / معرفی کتاب

شوخی‌های توتو / معرفی کتاب

شوخی‌های توتو / معرفی کتاب

شوخی‌های توتو / معرفی کتابپاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب