خودباوری در خلاقیت

وقتی قرار است خلاق باشیم، می‌آموزیم آخرین حرکت قلم‌مو روی بوم، به معنای پایان تابلو نیست بلکه به این مفهوم است که به‌زودی اثر دیگری آغاز خواهد شد .

خودباوری در خلاقیت

وقتی قرار است خلاق باشیم، می‌آموزیم آخرین حرکت قلم‌مو روی بوم، به معنای پایان تابلو نیست بلکه به این مفهوم است که به‌زودی اثر دیگری آغاز خواهد شد .

افرادی که خودباوری در خلاقیت دارند انتخاب‌های بهتری انجام می‌دهند، راحت‌تر وارد مسیرهای جدید می‌شوند و بهتر می‌توانند برای مشکلات به‌ظاهر حل‌نشدنی چاره‌اندیشی کنند، فرصت‌های جدید را می‌بینند و برای بهبود شرایط موجود با دیگران همکاری می‌کنند و شهامت نوظهور خود را به چالش می‌کشند.

خودباوری در خلاقیت اشتیاق به دست گرفتن مهار تحصیل و زندگی را به همراه می‌آورد و مانع از آن می‌شود که جریان باد شما را به این سو و آن سو ببرد. انسان‌های خلاق وقتی به گوشه و کنار دنیا نگاه می‌کنند فرصت‌های بهتر انجام دادن کارها را می‌بینند و اشتیاق دارند که وضع موجود را تغییر دهند.

وقتی شروع به خلق می‌کنید از درست کردن یک باغچه‌ی جدید در خانه و ایجاد تحول در محیط آموزشی تا تأسیس یک شرکت و راه‌اندازی یک برنامه‌ی کامپیوتری درمی‌یابید که پشت همه‌ی این‌ها یک نیت و مقصود نهفته است. هر چیزی در دنیای نوین امروزی حاصل تصمیماتی است که توسط یک فرد خلاق گرفته شده است. چرا این فرد خلاق شما نباشید؟

افرادی که برای اولین بار خود را به عنوان فردی خلاق می‌شناسند و می‌توانند خلاقیت را در هر چالشی اعمال کنند چشم‌های‌شان از هیجان برق می‌زند، جرقه‌های امید در دلشان زنده می‌شود، گاهی وقت‌ها هم گریه می‌کنند. این همان وضعیتی است که آن را تلنگر خلاق یعنی تغییر از یک وضعیت ذهنی به وضعیت ذهنی دیگری می‌نامند.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
سفر به اعماق زمین از علوم تجربی ششم دبستان
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( ششم دبستان)
دبیر : زینب عمادیان