اپلیکیشن همراه بازی فیفا 17 برای iOS، اندروید و ویندوز فون

تمام عاشقان فوتبال به خوبی می‌دانند که این موقع از سال، زمان عرضه FIFA است.

اپلیکیشن همراه بازی فیفا 17 برای iOS، اندروید و ویندوز فون

تمام عاشقان فوتبال به خوبی می دانند که این موقع از سال، زمان عرضه FIFA است. امسال پس از سال ها تلاش و ناکامی برای ورود به محیط فناوری لمسی، EA Sports بالاخره موفق شد نسخه موبایلی در خور شانی از فیفا 17 را ارایه دهد. البته با وجودیکه این روزها بازی های موبایلی خیلی مطرح هستند و سعی دارند جایی در دل گیمرها باز کنند، اما هر فیفا باز واقعی می داند که فیفا برای ایکس باکس و پلی استیشن ساخته شده است. در هر حال EA Sports برای کسب رضایت آن عده که نمی توانند مسی درون خود را کنترل کنند، اپلیکیشن موبایلی فیفا 17 را عرضه کرده است.
برای استفاده از این اپلیکیشن همراه، باید فیفا 17 را روی ایکس باکس 360، ایکس باکس وان، پلی استیشن 3، پلی استیشن 4 یا پی سی خود داشته باشید. سپس از آنجا می توانید به تشکیل و مدیریت تیم خودتان و انتقال اعضا دسترسی داشته باشید.
این اپلیکیشن دستگاه های با اندروید 4.1 و بالاتر، دستگاه های اپلی با iOS 8.2 و بالاتر یا دستگاه های ویندوزی 8.1 یا بالاتر را پشتیبانی می کند. دانلود این اپلیکیشن رایگان است، اما خریدهای درون برنامه ای برای موارد مختلف مانند سکه های فیفا در نظر گرفته شده است.
اگر فیفا 17 را تهیه کردید، این اپلیکیشن همراه می تواند بسیار ضروری باشد. پس می توانید آن را برای دستگاه های iOS، اندروید و ویندوز فون دانلود کنید.

fifa17

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب