بازی Titanfall 2 به مراحل پایانی تولید نزدیک شد

یکی از موردانتظارترین بازی‌های شوتر امسال، Titanfall 2 است که استودیو ریسپان توسعه آن را بر عهده دارد. حال این استودیو به صورت رسمی اعلام کرده که کار ساخت بازی به پایان رسیده است.یکی از موردانتظارترین بازی‌های شوتر امسال، Titanfall 2 است که استودیو ریسپان توسعه آن را بر عهده دارد. حال این استودیو به صورت رسمی اعلام کرده که کار ساخت بازی به پایان رسیده است.

وینس زامپلا از استودیو Respawn در پیامی تویتری، گلد شدن Titanfall 2 را به تیم توسعه دهنده آن تبریک گفت. گلد شدن، اصطلاحی است که به معنی پایان یافتن تمامی مراحل ساخت بازی است و بعد از آن بازی وارد مرحله تولید انبوه دیسک های فیزیکی می شود.

با وجود تاخیر های ناگهانی بازی هایی مثل Final Fantasy 15 و یا The Last Guardian در چند وقت اخیر، مطمئنا پایان یافتن ساخت و توسعه بازی Titanfall 2،  خبری خوشحال کننده است. از آثار بزرگ دیگری که قرار بود در ماه های نوامبر و دسامبر امسال عرضه شوند اما بعد از تاخیری ناگهانی برای عرضه در زمانی نامشخص در سال 2017 برنامه ریزی شده اند می توان به Gran Turismo 7  و South Park: The Fractured But Whole  اشاره کرد.

بازی Titanfall 2 نسبت به نسخه اول از محتویات بیشتری برخوردار است که می‌توان از جمله این محتویات به اضافه شدن بخش تک‌نفره و تایتان‌های جدید به بازی اشاره کرد. همچنین بر خلاف قسمت اول که تنها برای Xbox One، Xbox 360 و PC عرضه شد، بازی جدید به دنیای PS4 نیز خواهد آمد. 

Titanfall 2 در تاریخ 7 آبان برای پلتفرم های PS4، Xbox One و PC عرضه خواهد شد.

منبع :