دوربین‌های نظارتی هوشمندتر می‌شوند

با پیش‌قدم شدن فناوران، دوربین‌های نظارتی در شب نیز می‌توانند با کمک لامپ‌های Lifx plus، پوشش لازم را برای امنیت بیشتر بدهند.

دوربین‌های نظارتی هوشمندتر می‌شوند

با پیش‌قدم شدن فناوران، دوربین‌های نظارتی در شب نیز می‌توانند با کمک لامپ‌های Lifx plus،‌ پوشش لازم را برای امنیت بیشتر بدهند.این روزها تأمین امنیت خانه و محل کار نیز به دست فناوری سپرده شده است و بسیاری، از دوربین‌های نظارتی هوشمند برای این منظور استفاده می‌کنند و با خیال راحت به سفر می‌روند.

یکی از مشکلات این دوربین‌های نظارتی، این است که هنگام شب دامنه چندانی را نمی‌توانند پوشش دهند و سرقت‌های احتمالی نیز با استفاده از نقاط کور و بسیار تاریک انجام می‌شود.همین موضوع سبب شده تا فعالان عرصه فناوری قدم به میدان گذاشته و با طراحی یک لامپ ویژه، مشکل را حل کنند. Lifx Plus لامپی ویژه است که قابلیت تغییر رنگ نورهای متصاعد شده را دارد و هرچند برخی، آن را بیشتر برای تفریح می‌دانند ولی طراحان این وسیله هوشمند، معتقدند نور مادون قرمز این لامپ، می‌تواند یک بازوی کمکی مناسب برای دوربین‌های نظارتی خانه و محل کار باشد. طراحان این لامپ می‌گویند با وجود خاموش شدن چراغ‌های خانه و حاکم شدن تاریکی، دوربین‌های هوشمند می‌توانند از این نور بهترین بهره را بگیرند و در طول شب بر همه نقاط اطراف خانه کنترل داشته باشند.

البته دوربین‌های نظارتی شب همچون Arlo، Nest Canary و iSmartAlarm در تاریکی نور مادون قرمز می‌تابانند ولی این نور نمی‌تواند فضاهایی را که در دسترس دوربین نیست روشن کند. اما با Lifx Plus این دوربین‌ها نیز ارتقا یافته و هم فضای داخلی و هم فضای خارج خانه کاملاً امن می‌شود.این لامپ‌ها دارای وای فای داخلی هستند و به همین دلیل می‌توانند با وسایل هوشمند خانه ازجمله دوربین نظارتی سینک (sync) شوند و ارتباط برقرار کنند. این لامپ را همچنین می‌توان با کمک اپلیکیشن Lifx app که با گوشی‌های اندرویدی، ios و ویندوزی سازگار است کنترل کرد.

البته برای کنترل این لامپ، می‌توان از اسپیکر هوشمند «اکو» آمازون نیز بهره گرفت و از هشدارهای صوتی استفاده کرد.هر یک از این لامپ‌ها که قرار است از نوامبر(آبان) با بهای ۸۰ دلار راهی بازار شود، دارای درخشش هزار و ۱۰۰ لومن ( Lumen) است که می‌توان آن را مشابه یک لامپ رشته‌ای ۷۵وات دانست.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب