اینترنت اشیا، بازار آینده اپراتورهای تلفن همراه

اپراتورهای تلفن همراه چشم به بازار اینترنت اشیا دوخته‌اند تا بتوانند گستره خدمات خود را از طریق این بازار افزایش داده و بتوانند به درآمد و سوددهی بالاتری دست پیدا کنند.

اینترنت اشیا، بازار آینده اپراتورهای تلفن همراه

اپراتورهای تلفن همراه چشم به بازار اینترنت اشیاء دوخته‌اند تا بتوانند گستره خدمات خود را از طریق این بازار افزایش داده و بتوانند به درآمد و سوددهی بالاتری دست پیدا کنند.

تقریبا بیشتر متخصصان صنایع مخابراتی هم‌عقیده هستند که بازار جهانی ارتباطات سیار در حال رسیدن به سطح اشباع است.با این‌ وجود به نظر می‌رسد که اپراتورهای مخابراتی بازار هدف جدیدی را برای خود در نظر گرفته‌اند که می‌تواند دامنه فعالیت آنها را برای مدتی با گسترش روبرو سازد.

اینترنت اشیا، بازار آینده اپراتورهای تلفن همراه

این بازار مربوط به اینترنت اشیاء خواهد بود با این‌ حال مسئولان شرکت‌های مخابراتی می‌دانند که نباید در این زمینه‌چندان ایدآل گرایانه اندیشیده و تمامی آینده خود را به‌واسطه آن تضمین‌ شده بدانند.

پیش‌بینی‌های انجام‌شده حاکی از آن هستند که دستگاه‌های اینترنت اشیاء که از سیم‌کارت‌های اپراتورهای مخابراتی استفاده می‌کنند نمی‌توانند اثری مشابه با تلفن‌های همراه را بر روی ساختار کاری این شرکت‌ها بر جای بگذارند.

به‌ این‌ ترتیب پیش‌بینی می‌شود که تا سال ۲۰۲۰ میلادی شاهد وجود تعداد ۹۸۰ میلیون ارتباط موبایل به موبایل بر پایه شبکه‌های فراتر از 3G باشیم که از این میان تنها ۵ درصد به اینترنت اشیاء اختصاص خواهد داشت.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب