حال و هوای اندروید 7 را با این اپلیکیشن به گوشی خود بیاورید

یکی از قابلیت‌های جالبی که در اختیار کاربران گوشی‌های اندرویدی قرار دارد، امکان استفاده آنها از نرم افزارهای لانچر است

حال و هوای اندروید 7 را با این اپلیکیشن به گوشی خود بیاورید

یکی از قابلیت های جالبی که در اختیار کاربران گوشی های اندرویدی قرار دارد، امکان استفاده آنها از نرم افزارهای لانچر است. لانچرها در واقع برنامه هایی هستند که پس از نصب آنها، حال و هوای ظاهری گوشی تغییر پیدا می کند و هر کاربر می تواند با نصب لانچر مورد علاقه خود، جلوه دلخواهش را به گوشی خود بدهد. در فروشگاه آنلاین گوگل پلی استور تعداد زیادی از این لانچرها وجود دارد، اما در میان تمام آنها، Action Launcher 3 که توسط شخصی به نام Chris Lacy توسعه داده شده توجه بسیاری را به خود جلب کرده است.

این لانچر امکان شخصی سازی را تا حد زیادی در اختیار کاربران قرار می دهد و با بروزرسانی هایی که به طور مرتب برای آن ارائه می شود، کاربران همیشه از کار با آن رضایت دارند.یکی از آخرین بروزرسانی هایی که سه هفته پیش برای این لانچر ارائه شد، چند قابلیت جدید را به آن اضافه کرد که از جمله آنها می توان به ارائه تم طراحی گوشی های نکسوس اشاره کرد.

حالا و در جدیدترین بروزرسانی عرضه شده برای این لانچر، شاهد افزوده شدن چند قابلیت نرم افزاری از اندروید 7.1 هستیم. از جمله این تغییرات می توان به تغییر سبک طراحی آیکون ها و Shortcut های اختصاصی اندروید 7 اشاره کرد.
به احتمال زیاد گوگل طی روزهای آینده اندروید 7.1 را به طور رسمی عرضه می کند. تا به امروز تیزرها و تبلیغات متعددی درباره این نسخه از اندروید دیده ایم. اما تجربه کار کردن با آن چیز دیگری است و انتظار می رود که طی کنفرانس سیزدهم مهر گوگل، این سیستم عامل نیز به طور عمومی عرضه شود.


با این حال، اگر گوشی شما هم جزو آن دسته از اندرویدی هایی است که امیدی به دریافت بروزرسانی به نوقا را ندارند، جای ناراحتی نیست. لانچر Action Launcher 3 حال و هوای اندورید نوقا را به گوشی شما خواهد آورد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب