پردازنده‌های KabyLake اینتل در خدمت مادربردهای سری100 ایسوس

شرکت ایسوس بعنوان بزرگترین و پرفروش‌ترین برند مادربرد در جهان، به کاربران خود اطمینان داد که با بروز رسانی بایوس مادربردهای سری 100 خود،از نسل بعدی پردازنده‌های سری KabyLake اینتل استفاده خواهند کرد.شرکت ایسوس بعنوان بزرگترین و پرفروش ترین برند مادربرد در جهان، به کاربران خود اطمینان داد که با بروز رسانی بایوس مادربردهای سری 100 خود، می توانند از نسل بعدی پردازنده های سری KabyLake اینتل هم استفاده کنند.

به روزرسانی با ساده ترین روش ممکن

ایسوس با استفاده از راهکار EZ Flash 3 امکان بروزرسانی امن و راحت را برای کاربران خود مهیا کرده است. به این منظور فقط کافی است وارد بایوس شوید. به بخش بروزرسانی بایوس توسط EZ Flash 3 مراجعه کرده و روی دکمه دریافت از اینترنت کلیک کنید. مادربرد بطور خودکار آخرین نسخه بایوس سازگار با مادربرد شما را دریافت کرده و پس از اعتبارسنجی، بروزرسانی را انجام می دهد.

 

پردازنده‌های KabyLake اینتل در خدمت مادربردهای سری100 ایسوس

 

 

همچنین در صورتی که از مادربردهای رده بالا استفاده می کنید، شما می توانید با دریافت بایوس از سایت ایسوس، آن را درون فلش ریخته و فقط برای سه ثانیه دکمه USB BIOS Flashback یا ROG Connect را فشار دهید تا بطور کاملاً اتوماتیک بایوس از فلش شما خوانده شده و بروزرسانی انجام می شود.

با توجه به تاریخچه مشکلات پیش آمده در هنگام بروزرسانی بایوس، ایسوس پس از چند مرحله چک کردن فایل، بروزرسانی کامل را بدون خطا انجام می دهد. برای دریافت و اطلاع از آخرین بروزرسانی ها به سایت ایسوس مراجعه کنید.

 

پردازنده‌های KabyLake اینتل در خدمت مادربردهای سری100 ایسوس

منبع :