افزایش 20 درصدی ارزش سهام توییتر پس از همکاری با گوگل

پس از انتشار گزارشی مبنی بر فروش شرکت توییتر به کمپانی‌های بزرگ و صاحب نامی همچون گوگل و Salesforce، ارزش سهام این شرکت افزایش بی سابقه 20 درصدی را تجربه کرد.

افزایش 20 درصدی ارزش سهام توییتر پس از همکاری با گوگل

پس از انتشار گزارشی مبنی بر فروش شرکت توییتر به کمپانی های بزرگ و صاحب نامی همچون گوگل و Salesforce، ارزش سهام این شرکت افزایش بی سابقه 20 درصدی را تجربه کرد.

عملکرد ضعیف کمپانی توییتر در طی ماه های اخیر در جذب درآمد و همچنین کاربر، انتقادهای زیادی را متوجه مسئولین این شرکت کرده و حال این پرنده آبی که زمانی به عنوان یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی جهان، طرفداران زیادی را در سراسر جهان داشت، در حال تجربه سرنوشتی مشابه سرنوشت یاهوست و این روزهاست که خبر فروش این شرکت در فضای رسانه ای مطرح شود.

اگرچه توییتر در این چند ماه و برای رهایی از این بحران، اقدامات مختلفی همچون اضافه کردن قابلیت "حالت شب" به نسخه اندروید و iOS اپلیکیشن خود، مسدود کردن حساب های کاربری مرتبط با تروریسم، افزودن قابلیت استفاده از استیکر و مواردی از این قبیل را به این شبکه اجتماعی اضافه کرده است، اما متاسفانه هیچ کدام از این تلاش ها به ثمر ننشست و آخرین گزارش مالی این شرکت نیز گواه محکمی بر شرایط ناساعد این کمپانی است.

اینجاست که آخرین راه حل، یعنی فروش کمپانی به عنوان یکی از گزینه های پیش روی مدیران این شرکت مطرح می شود و شنیده ها حاکی از این است که نه تنها گوگل و سیلزفورس، بلکه کمپانی های دیگری همچون مایکروسافت و ورایزن نیز به دنبال شکار این پرنده آبی هستند.

تا به این لحظه، هیچ کدام از شرکت های نام برده در خصوص درستی و یا نادرستی این شایعات، اظهارنظری نکرده اند اما در پی انتشار این خبر، اکنون ارزش توییتر به 15 میلیارد دلار رسیده است. این در حالیست که پیش از این ارزش توییتر برابر با 13.3 میلیارد دلار بود و به نظر می رسد که این افزایش ارزش، می تواند برخی از خریداران را از خرید این پرنده آبی منصرف کند.

 

جک دورسی

جک دورسی، مدیرعامل توییتر

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب