گوگل کتاب بعدی مطالعه شما را انتخاب خواهد کرد!

اگر جزء آن گروه از عاشقان کتاب‌خوانی هستید و البته در پیدا کردن عناوین جذابی که مطابق با سلیقه شما باشند دچار مشکل هستید، باید بدانید گوگل به یاری شما آماده است

گوگل کتاب بعدی مطالعه شما را انتخاب خواهد کرد!

اگر جزء آن گروه از عاشقان کتاب‌خوانی هستید و البته در پیدا کردن عناوین جذابی که مطابق با سلیقه شما باشند دچار مشکل هستید، باید بدانید گوگل به یاری شما آماده است. Google Play Discover با تجزیه و تحلیل عادت‌های مطالعاتی کاربران، سعی خواهد کرد کتاب‌های جدیدی را پیدا کرده و این کتاب‌ها را برای مطالعه به کاربران پیشنهاد دهد.

مهم نیست، بزرگ‌ترین یا بهترین فروشگاه جهان را در اختیار داشته باشید، اگر این توانایی را نداشته باشید تا با مردمی که به دنبال مایحتاج خود هستند ارتباط برقرار کنید، آن‌گاه فروشگاه شما ارزش چندانی نخواهد داشت. گوگل امیدوار است با اجرای سرویس Discover مشکل کتاب‌فروشی الکترونیکی خود را حل کند.

سرویس Discover راهکار جدیدی پیش ‌روی عاشقان کتاب‌خوانی خواهد گذاشت. به طوری که به این گروه از افراد کمک خواهد کرد تا جستجوی هدفمندی را در ارتباط با عناوین مورد علاقه خود انجام دهند. این سرویس قرار است در دراز مدت جایگزین افرادی شود که در کتابفروشی‌ها کار می‌کنند. افرادی که این روزها در گوشه و کنار فروشگاه‌های مختلفی همچون Branes & Noble آن‌ها را مشاهده می‌کنید و به شما ضمن آن‌که توصیه‌هایی در ارتباط با انتخاب عناوین ارائه می‌کنند بر مبنای بازخوردهایی که از مشتریان خود به دست آورده‌اند و بر مبنای سلیقه شما کتاب‌هایی را برای مطالعه کردن به شما پیشنهاد می‌کنند.

discover برای نیل به این هدف از دو راهکار تجزیه و تحلیل کتاب‌های مورد علاقه کاربران و جمع‌آوری منابع از سراسر دنیای وب استفاده می‌کند. این سرویس به شما خواهد گفت چه کتاب‌هایی جزء کتاب‌های برتر شناخته‌ شده‌اند و چه کتاب‌هایی این پتانسیل را داشته‌اند تا فیلمی بر مبنای آن‌ها ساخته شود. در قالب بخشی از سرویس Discover گوگل در حال راه‌اندازی سرویس Google Play Editorial است. پلتفرمی که خوانندگان با استفاده از آن مصاحبه‌هایی که با نویسندگان کتاب‌ها انجام شده و مقالاتی که توسط خوانندگان این کتاب‌ها به رشته تحریر درآمده و فهرستی از قهرمانان و کاراکترهای این کتاب‌ها را مشاهده خواهند کرد. Discover از امروز به عنوان بخشی از برنامه Google Play Books Android کار خود را آغاز کرد. این سرویس قرار است در آینده نزدیک در اختیار کاربران پلتفرم iOS نیز قرار بگیرد. 

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب