پیروزی اتلتیکومادرید با درخشش مهاجمان فرانسوی اش

اتلتیکو مادرید با گلزنی مهاجمان فرانسوی اش والنسیا را شگست داد.

پیروزی اتلتیکومادرید با درخشش مهاجمان فرانسوی اش

اتلتیکو مادرید با گلزنی مهاجمان فرانسوی اش والنسیا را شگست داد.

به گزارش ایسنا، هفته هفتم لالیگا اسپانیا یک شنبه پیگیری شد. در نخستین بازی اتلتیکومادرید به مصاف والنسیا رفت و با یک گل پیروز این میدان شد و به صورت موقت با 15 امتیاز در صدر جدول قرار گرفت.

در نیمه نخست تیم مادریدی بیشتر از میزبان حمله کرد و والنسیا به دنبال فرصتی بود تا از طریق ضد حمله دروازه اتلتیکو را باز کند. شاگردان دیگو پابلو سیمئونه تا دقیقه 25 تنها یک بار خطر ساز شدند که دیگو آلاوس شوت گریزمان را دفع کرد و مانع از گلزنی مهاجم فرانسوی شد. در دقایق پایانی این نیمه داور یک پنالتی به نفع تیم مهمان اعلام کرد، اما گریزمان نتوانست از این فرصت استفاده کند و با درخشش دروازه بان والنسیا توپ درون دروازه قرار نگرفت. آلوس هجدهمین پنالتی اش را در لالیگا مهار کرد. او هفته گذشته نیز با مهار هفدهمین پنالتی توانست رکورد آندونی زوبی زارتا افسانه ای را بشکند. گریزمان هفته گذشته در لیگ قهرمانان نیز یک پنالتی را برابر بایرن مونیخ از دست داده بود.

تیم مهمان در نیمه دوم شروع بهتری داشت و توانست چند حمله را روی دروازه اتلتیکو ایجاد کند، اما تعویض های سیمئونه باعث شد اتلتیکو به گل دست پیدا کند. فرناندو تورس با پاس کاراسکو در موقعیت خوبی قرار گرفت و مهاجم اسپانیایی به سمت دروازه شوت کرد، اما آلوس باز هم مانع باز شدن دروزاه شد، توپ دفع شده به کوین گامیرو رسید، سپس مهاجم فرانسوی به هموطنش گریزمان پاس داد و گریزمان توانست آن را تبدیل به گل کند و با 6 گل در صدر برترین گلزنان لالیگا قرار بگیرد. در ادامه یک پنالتی نصیب مادریدی ها شد، اما باز هم دروازه بان والنسیا مانع عبور توپ از خط دروازه شد. والنسیا در دقایق پایانی چند فرصت داشت، اما نتوانست از آن بهره ببرد. در نهایت در دقیقه آخر بازی گامیرو برای دومین بار دروزاه میزبان را باز کرد.

در ادامه بازی های امروز ایبار برابر رئال مادرید قرار می گیرد و بارسلونا به مصاف سلتاویگو می رود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب