مشکل گرم شدن باتری نسخه سالم گلکسی نوت ۷ کاملا طبیعی است

مدتی است که برنامه تعویض گلکسی نوت‌های ۷ معیوب با نسخه سالم در حال انجام است و باوجود مشکلات به وجود آمده برای خریداران این گوشی، خیلی از این افراد به سامسونگ وفادار مانده‌اند و نسخه سالم این گوشی را

مشکل گرم شدن باتری نسخه سالم گلکسی نوت ۷ کاملا طبیعی است

مدتی است که برنامه تعویض گلکسی نوت های ۷ معیوب با نسخه سالم در حال انجام است و باوجود مشکلات به وجود آمده برای خریداران این گوشی، خیلی از این افراد به سامسونگ وفادار مانده‌اند و نسخه سالم این گوشی را از سامسونگ دریافت کرده‌اند.

سامسونگ به‌شدت در تلاش است تا علاوه بر اتمام برنامه تعویض این گوشی‌ها تا اوایل اکتبر، به مشتریان خود این اطمینان را بدهد که دیگر مشکلی در این نسخه‌ها وجود ندارد و کاملاً امن هستند، سامسونگ پس از پایان دادن به این برنامه باز هم به ساخت و تولید نسخه‌های جدید و فروش جانی این گوشی ادامه خواهد داد، اما این در حالی است که به نظر می‌رسد باتری‌های نسخه‌های تعویض شده گلکسی نوت ۷ نیز با مشکل مواجه هستند و آن‌طور که کره‌ای ها می‌گویند امن و بی‌خطر نیستند. برای اطلاع از این موضوع می توانید این خبر را مطالعه کنید.

samsung-galaxy-note-7-39

متأسفانه پس از دریافت نسخه‌های سالم برخی از کاربران آن اعلام کرده‌اند که این گوشی یا بیش‌ازاندازه گرم می‌شود یا به شدت باتری خالی می‌کند، این قبیل گزارش‌ها در روزهای اخیر از ایالات‌متحده و کره جنوبی نیز منتشرشده است که از قرار معلوم سامسونگ یکی از این گزارش‌ها را تأیید کرده است و به صاحب آن پیشنهاد داده است تا یک نسخه دیگر را با گوشی فعلی خود تعویض کند. در همین راستا سامسونگ بیانیه‌ای را منتشر کرده است و گفته است:

چندین گزارش مبنی بر مشکل در سطح شارژ این گوشی به دست ما رسیده است که ما می‌خواهیم با بررسی موضوع به کاربرانی که با این مشکل مواجه هستند اطمینان دهیم که خطری آن‌ها را تهدید نمی‌کند.

همچنین سامسونگ اعلام کرد که تمامی گوشی‌های جدید امن هستند و گرم شدن تلفن‌های همراه در شرایط استفاده از آن‌ها امر طبیعی است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب