برنامه Google Maps با یک ویژگی بسیار کاربردی به‌روزرسانی شد

توسعه‌دهندگان فعال در بخش نقشه گوگل به خوبی و پیوسته درحال‌توسعه نرم‌افزار اختصاصی گوگل مپ هستند و با هر به‌روزرسانی ویژگی جدیدی را به این برنامه اضافه می‌کنند که بسیار کاربردی است.

برنامه Google Maps با یک ویژگی بسیار کاربردی به‌روزرسانی شد

توسعه‌دهندگان فعال در بخش نقشه گوگل به خوبی و پیوسته درحال‌توسعه نرم‌افزار اختصاصی گوگل مپ هستند و با هر به‌روزرسانی ویژگی جدیدی را به این برنامه اضافه می‌کنند که بسیار کاربردی است.

حتماً برای شما هم پیش‌آمده که قرار ملاقاتی را در تقویم گوشی خود ثبت کنید تا به شما یادآوری شود. حال با به‌روزرسانی  اخیری که برای نرم‌افزار گوگل مپ عرضه شده است یک ویژگی جدید برای این منظور اضافه شده است که می‌تواند برای شما کاربردی باشد، ازاین‌پس در گوشی اندرویدی خود می‌توانید پس از ثبت یک قرار ملاقات در تقویم گوگل گزینه “Where” را انتخاب کنید تا پس از ثبت مکان ملاقات به راحتی برای رفتن به سر قرار مکان آن نیز در گوگل مپ نشان داده شود.

mapping-voice-command

البته توجه داشته باشید برای این‌که مشکلی برای این کار پیش نیاید باید در هر دو برنامه یعنی Google Maps و Google Calendar با یک اکانت یا حساب کاربری وارد شوید، در واقع این به‌روزرسانی باعث ایجاد هماهنگی در این دو برنامه شده است. پس از ثبت یک قرار ملاقات به برنامه نقشه مراجعه کنید و از ثبت مکان در نقشه مطمئن شوید، همچنین پس از این به روز رسانی شما یک سر برگ جدید با نام “Upcoming” در برنامه مشاهده خواهید کرد که همان‌طور که در بالا مشاهده می‌کنید تمامی رویدادهایی که در تقویم ثبت شده‌اند را برای شما لیست می‌کند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
سفر به اعماق زمین از علوم تجربی ششم دبستان
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( ششم دبستان)
دبیر : زینب عمادیان