ال‌جی استفاده از نمایشگر خمیده برای G6 را لغو کرد

پیش‌ازاین شایعه‌هایی مبنی بر استفاده صفحه‌نمایش خمیده برای پرچم‌دار آینده ال جی بانام جی ۵ منتشر شده بود که به‌تازگی با گزارش‌های جدید از کره جنوبی این برنامه از سوی شرکت لغو شده است و ال جی قصد دارد

پیش‌ازاین شایعه‌هایی مبنی بر استفاده صفحه‌نمایش خمیده برای پرچم‌دار آینده ال جی بانام جی ۵ منتشر شده بود که به‌تازگی با گزارش‌های جدید از کره جنوبی این برنامه از سوی شرکت لغو شده است و ال جی قصد دارد کار خود را با پنل های LCD پیش ببرد.

دلیل چنین تصمیمی برای این شرکت عدم وجود منابع کافی برای تولید پنل های OLED بوده است، در همین راستا خوب است بدانید که ال جی قصد دارد در نیمه دوم سال ۲۰۱۷ یک بخش جدید برای تولید این پنل ها در شهر گامی به شرکت اضافه کند، اما این در حالی است که ال‌جی جی ۶ به‌احتمال زیاد در نیمه اول سال ۲۰۱۷ معرفی و روانه بازار خواهد شد، پس استفاده از این پنل ها در حال حاضر برای گوشی‌های جدیدی آل جی مقدور و امکان‌پذیر نیست.

طبق اطلاعات منتشر شده به‌احتمال‌زیاد ال جی قصد دارد از بدنه فلزی که به شیشه نشکن مجهز شده برای ال‌جی جی ۶ استفاده کند، و همچنین به نظر می‌رسد این شرکت در حال کار بر روی فنّاوری تشدید مغناطیسی برای ارائه شارژ بی‌سیم برای گوشی‌هایش است که تا زمان تولید پرچم‌دار بعدی ال‌جی به بهره‌برداری نخواهد رسید. این فنّاوری به کاربر این امکان را می‌دهد تا بتواند چند گوشی را به طور همزمان از فاصله ۲ الی ۳ سانتی متری شارژ کند. به‌احتمال زیاد در گوشی جی ۷ شاهد این فنّاوری خواهیم بود.

از طرف دیگر باوجود کنسل شدن قابلیت ماژولار در گوشی وی ۲۰ به‌احتمال زیاد درگوشی جی ۶ هم دیگر خبری از ماژولار بودن نخواهد بود، البته این موضوع هنوز از سوی شرکت تأیید یا تکذیب نشده است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب