رئال مادرید رکورددار بیشترین شوت در چارچوب در اروپا

رئال مادرید در میان تیم‌های پنج لیگ برتر اروپایی بیشترین شوت در چهارچوب را داشته است.

رئال مادرید رکورددار بیشترین شوت در چارچوب در اروپا

رئال‌ مادرید در میان تیم‌های پنج لیگ برتر اروپایی بیشترین شوت در چهارچوب را داشته است.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از آس، رئال‌ مادرید در این فصل آمار خوبی بر جای گذاشته است. رکورد بیشترین شوت در چهارچوب در میان تیم‌های پنج لیگ معتبر اروپا (اسپانیا، انگلیس، فرانسه، آلمان و ایتالیا) به این تیم تعلق دارد. این تیم در ۶ بازی ۵۳ بار به سمت دروازه حریفانش شوت کرده است. سفید پوشان به جز دو بازی آخر برای باز کردن دروازه حریف میانگین ۳.۵ شوت را به ثبت رساندند. میانگین ایبار (حریف امروز مادرید) در این زمینه نیز این چنین است.

صدرنشین لالیگا در دو بازی آخر برابر ویارئال و لاس پالماس ضربات کمتری به سمت دروازه این دو تیم زد. مادرید در جزایر قناری یازده بار به سمت دروازه خاویر وارس شوت زد و توانست دو بار آن را باز کند. در مقابل لاس پالماس تنها ۶ شوت در چهارچوب داشت و دو گل به ثمر رساند. از طرفی ویارئال در سانتیاگوبرنابئو برای باز کردن دروازه میزبان تنها سه شوت زد و یک امتیاز از این بازی کسب کرد. در مقابل سفید پوشان برای به ثمر رساندن یک گل ۶ ضربه زدند.

بیشترین بازیکنی که در مادرید به سمت دروازه حریفان شوت زده است گرت بیل نام دارد. مهاجم ولزی ۱۱ شوت و دو گل را به ثبت رسانده است. پس از او آلوارو موراتا (هشت شوت و یک گل)، کریم بنزما و مارکو آسنسیو (پنج شوت و دو گل)، تونی کروس (پنج شوت و یک گل) و کریستیانو رونالدو و لوکا مودریچ (چهار شوت و یک گل) قرار دارند.

در مجموع BBC (بنزما، بیل و رونالدو ) ۲۰ شوت به سمت دروازه زده‌اند و پنج گل به ثمر رسانده‌اند. یعنی ۳۷ درصد شوت ها و ۳۳ درصد گل‌ها به این سه مهاجم اختصاص دارد. فصل گذشته این آمار ۲۲ شوت و ۱۲ گل بود. البته آسیب‌دیدگی‌ بنزما و رونالدو در این آمار تاثیرگذار بوده است.

در مقابل بارسلونا برای باز کردن دروازه حریف نیاز به شوت های کمتری داشته است. هر گل آبی‌ اناری‌ها با میانگین ۲.۵ شوت به دست آمده است. جالب این جاست که در میان تیم‌های لالیگا اسپانیول با میانگین ۱.۷ شوت برای یک گل بهترین آمار را دارد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب