استفاده لینکدین از مؤسسه آموزشی آنلاین Lynda.com

لینکدین که شرکت آموزشی آنلاین لیندا را ۱۸ ماه پیش با قیمت یک میلیارد و پانصد میلیون دلار خریداری کرده بود

استفاده لینکدین از مؤسسه آموزشی آنلاین Lynda.com

لینکدین که شرکت آموزشی آنلاین لیندا را ۱۸ ماه پیش با قیمت یک میلیارد و پانصد میلیون دلار خریداری کرده بود، اکنون درنظر دارد از آن در خوراک‌های خبری خود استفاده نماید. همچنین، این شرکت یک بات پیام‌رسان جدید ایجاد کرده که به کاربران کمک می‌کند تا به زمان‌بندی و ترتیب دادن جلسات بپردازند.

لینکدین درنظر دارد به اعضای خود و بر اساس مواردی همچون شغل و مهارت‌هایی که دارند، دوره‌های آموزشی پیشنهاد کند. کاربران می‌توانند در لینکدین از این دوره‌ها بهره‌مند شوند و سپس دوره‌های تکمیل شده را به مهارت‌های جدید در پروفایل خود بیافزایند.

گفتنی است این نخستین‌باری است که کتابخانه لیندا که شامل دوره‌های آموزشی آنلاین است، راه خود را به‌سوی خوراک‌های خبری کاربری باز می‌کند. اما این بدان معنا نیست که لیندا موجودیت خود را از دست خواهد داد؛ بلکه بنا به گفته تانیا استپلز (یکی از مدیران ارشد محتوا و تولید در لینکدین که پس از تصاحب به این مجموعه پیوسته است)، این سایت «تا آینده قابل‌پیش‌بینی» وجود خواهد داشت.

جف واینر (مدیرعامل لینکدین) در هفته گذشته با اعلام این خبر در یک همایش مطبوعاتی، از چند محصول آتی این شرکت نیز خبر داد که در میان آنها می‌توان به یک بات پیام‌رسان جدید اشاره کرد. گفته می‌شود این بات به کاربران کمک می‌کند تا به زمان‌بندی و ترتیب دادن جلسات خود بپردازند.

گفته می‌شود این بات، از اطلاعات موجود در تقویم کاربران استفاده کرده و از آنها برای یافتن زمان خالی برای تشکیل جلسات استفاده می‌کند و سپس بر مبنای مکان جلسات قبلی که کاربر با افراد داشته، جاهایی را هم برای برگزاری جلسات جدید پیشنهاد می‌دهد.

گفتنی است این نخستین بات پیام‌رسان لینکدین است و با توجه به اینکه این شرکت شهرت چندانی در محصولات پیام‌رسانی پیشرفته ندارد، چندان جای تعجب نیست. در واقع لینکدین تنها یک سال است که برنامه پیام‌رسان متنی خود را معرفی کرد.

استفاده لینکدین از مؤسسه آموزشی آنلاین Lynda.com

اما واینر می‌گوید قرار نیست لینکدین به‌خاطر ساختن بات، دست به تولید بات بزند؛ و البته با توجه به تصاحب اخیر این شرکت توسط مایکروسافت، فرصت‌های بیشتری در خصوص بات‌ها برای این شرکت وجود دارد.

واینر اظهار می‌دارد: «ما این عرصه با همکاری با مایکروسافت، کارهای جالبی انجام خواهید داد.» او می‌افزاید: «مایکروسافت سرمایه‌گذاری‌های مهمی در رایانش پیام‌رسانی داشته و در این میان، بات‌ها عناصر کلیدی هستند که به آنها جان می‌بخشند.»

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب