توسعه نرم‌افزار در سیستم عامل ویندوز ۱۰

مایکروسافت قصد طراحی ابزاری برای تبدیل داده بر روی ویندوز 10 دارد

توسعه نرم‌افزار در سیستم عامل ویندوز ۱۰

مایکروسافت قصد طراحی ابزاری برای تبدیل داده بر روی ویندوز 10 دارد.بعد از آن که توسعه‌دهندگان نرم‌افزار به دنبال ابزاری برای توسعه نرم‌افزارهای خود بر روی سیستم‌عامل ویندوز ۱۰ بودند، مایکروسافت بالاخره یک راهی را برای حل این خواسته ایجاد کرد.

بسیاری بر این باورند که مایکروسافت قصد دارد ابزارهایی را طراحی کند که برای تبدیل داده‌ها بر روی ویندوز ۱۰ کاربری آسانی دارد. مایکروسافت با استفاده از یک تبدیل‌گر که برای بسیاری از سیستم‌عامل‌های امروزه استفاده می‌شود قصد دارد کاری کند که توسعه‌دهندگان بتوانند نرم‌افزارهای خود را در store قرار دهند.

به گفته مایکروسافت در چند روز آینده توسعه‌دهنگان نرم‌افزار می‌توانند فعالیت بیشتری در store داشته باشند.

ولی نکته‌ای که در اینجا قابل ذکر می‌باشد این است که فقط توسعه نرم‌افزار بر روی سیستم‌عامل ۳۲ بیتی ویندوز ۱۰ امکان پذیر است.

نرم‌افزارهایی که برای تبدیل داده‌ها بر روی ویندوز ۱۰ طراحی شده‌اند در حال حاضر بر روی store قرار گرفته است و کاربران می‌تواند اگر علم طراحی نرم‌افزار را دارند، طراحی خود را در اشتراک دیگر کاربران دنیا بگذارند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب