خدمات احراز هویت مایکروسافت در فضای ابری به‌روز شد

هزار کاربر نخستی که در این سرویس شناسایی شوند به صورت رایگان خدمات آن را مورد استفاده قرار می‌دهند.

خدمات احراز هویت مایکروسافت در فضای ابری به‌روز شد

هزار کاربر نخستی که در این سرویس شناسایی شوند به صورت رایگان خدمات آن را مورد استفاده قرار می‌دهند.شرکت مایکروسافت  پیش‌نمایش سرویس احراز هویت ابری خود موسوم به Azure Active Directory را به صورت عمومی عرضه کرد.

سرویس Azure Active Directory (AD) B2C برای آن دسته از مراکز توسعه‌دهنده نرم‌افزار ارائه شده است که می‌خواهند ابزارهای کاربردی و خدمات خود را مبتنی بر وب، رایانه‌های شخصی و دستگاه‌های موبایلی ارائه دهند تا احراز هویت کاربران در سایت‌هایی مانند فیس‌بوک، گوگل و Microsoft Account آسان شود.مایکروسافت همچنین سرویس دیگری با نام Azure AD B2B ارائه کرده است که برای احراز هویت کاربران سازمانی در شرکت‌هایی که با یکدیگر همکاری می‌کنند، صورت می‌گیرد. بر این اساس کارمندان شرکت‌های مختلفی که با یکدیگر همکاری دارند با سرویس جدید پردازش ابری مایکروسافت می‌توانند در سیستم‌های یکدیگر وارد شوند.

خدمات احراز هویت مایکروسافت در فضای ابری به‌روز شد

سیستم‌های Azure AD B2B و B2C مبتنی بر خدمات Azure AD مایکروسافت ارائه شده‌اند که برای تشخیص هویت کارمندان در شبکه‌های سازمانی مورد استفاده قرار می‌گیرند. سرویس جدیدی که مایکروسافت از روز جاری ارائه کرده است قابلیت‌های سیستم قبلی را ارتقاء می‌دهد.

سیستم Azure AD B2C در قالب خدماتی ارائه می‌شود که سازمان‌ها به‌ازای تعداد کارمندانی که از آن استفاده می‌کنند، هزینه می‌پردازند. مایکروسافت توضیح داد ۵۰ هزار کاربر نخستی که در این سرویس شناسایی شوند به صورت رایگان خدمات آن را مورد استفاده قرار می‌دهند و سپس سازمان می‌بایست به‌ازای هر یک اطلاعات هویتی که در سیستم ذخیره می‌کند، یک سنت بپردازد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
در مسیر اخلاص از دین و زندگی چهارم دبیرستان + حل سوالات دامدار آزمون غیر حضوری
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم دبیرستان)
دبیر : محمد رضایی بقا