TSMC تجدیدقوا می‌کند

اخبار منتشر شده حاکی از آن هستند که شرکت TSMC اقدام به خریداری کردن نزدیک به ۶۷۰ میلیون دلار تجهیزات برای بهبود شرایط کاری خود در بازار کرده است.

TSMC تجدیدقوا می‌کند

اخبار منتشر شده حاکی از آن هستند که شرکت TSMC اقدام به خریداری کردن نزدیک به ۶۷۰ میلیون دلار تجهیزات برای بهبود شرایط کاری خود در بازار کرده است. بدون شک یکی از بزرگ‌ترین نام‌ها در زمینه تولید تراشه‌های پردازش را می‌توان شرکت تولید نیمه‌هادی تایوان یا TSMC دانست.این شرکت که با بسیاری از تولیدکنندگان برگ تلفن‌های همراه هوشمند و فناوری‌های پوشیدنی همکاری دارد، به‌تازگی با دردسرهایی در زمینه تولید و کنترل بازار مواجه شده است.

TSMC تجدیدقوا می‌کند

با این‌ وجود مسئولان این شرکت به‌سرعت نسبت به این موضوع عکس‌العمل نشان داده و برای تقویت خود اقدام کرده‌اند. نتیجه این امر نیز تزریق سرمایه‌ای نزدیک به ۶۷۰ میلیون دلار به این شرکت بوده است.

البته این سرمایه به‌صورت پول نقد روانه TSMC نشده است بلکه به کمک آن تجهیزات جدیدی برای خطوط تولید این شرکت خریداری شده‌اند تا شرایط تولید را بهبود بخشند.

شایان‌ذکر است که این مشکلات به‌ظاهر کوچک می‌توانند بر روی مزیت رقابتی شرکت‌هایی مانند TSMC تاثیرگذار باشند و به همین دلیل نیز مسئولان این شرکت از هم‌اکنون به فکر پیشگیری از شکل‌گیری مشکلات بزرگ‌تر هستند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
خرید کتاب