نیازهای پژوهشی و فناوری گلخانه‌ها بررسی می‌شود

به‌منظور بررسی همکاری‌های مشترک علمی، تحقیقاتی و فناوری، نمایندگان سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران از گلخانه‌ها و پایانه اتحادیه گل و گیاه ایران بازدید کردند.

نیازهای پژوهشی و فناوری گلخانه‌ها بررسی می‌شود

به گزارش ایسنا، در راستای شناسایی و بررسی مسائل و چالش‌های فناورانه گلخانه‌ها و پایانه اتحادیه گل و گیاه ایران و بررسی راه‌کارهای توسعه صادرات گل و گیاه اقدام به برگزاری این بازدید کرد.

در این دیدار جمعی از اعضای هیات علمی و کارشناسان پژوهشکده‌های کشاورزی، فناوری‌های شیمیایی، برق و فناوری اطلاعات، مواد پیشرفته و انرژی‌های نو و پژوهشکده زیست فناوری و مکانیک سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران، حضور داشتند.

دکتر امیری، مدیر کل دفتر مرکزی ارتباط با صنعت سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران در این بازدید با معرفی فعالیت‌های این دفتر و ارائه توانمندی‌های پژوهشکده‌های سازمان بر لزوم توسعة همکاری‌های مشترک در زمینه رفع مسائل فناورانه پیش روی گلخانه‌ها در جهت تقویت تولید و صادرات محصولات آنها تاکید کرد.

در این بازدید، موضوعاتی چون ارائه دوره‌های آموزشی علمی و فنی در زمینه‌های تکثیر، کنترل آفات و مدیریت مصرف انرژی برای گلخانه‌دارها، تشکیل کمیته پژوهش و فناوری، راه‌اندازی آزمایشگاه تحقیقات برای کشت گلخانه‌ها، ایجاد شبکه فناوری اطلاعات برای پایانه اتحادیه گل و گیاه و استانداردسازی حمل و نقل گل ارائه و بررسی شد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب