باریک‌ترین پهپاد جهان ساخته شد

باریک‌ترین پهپاد دنیا 35 کیلومتر در ساعت سرعت دارد.

باریک‌ترین پهپاد جهان ساخته شد

باریک‌ترین پهپاد دنیا 35 کیلومتر در ساعت سرعت دارد.

شرکت DJI که به علت ساخت پهپادهای بزرگ و پیچیده شهرت دارد، این بار محصولات کوچک و کم‌حجمی را عرضه کرده که از امکانات مناسبی برخوردار هستند.

پهپاد Mavic Pro حدود هزار دلار قیمت دارد و سرعت آن به ۳۵ کیلومتر در ساعت می‌رسد. البته در صورتی که آن را در حالت ورزشی قرار دهیم این سرعت به ۶۴ کیلومتر هم افزایش می‌یابد.

باریک‌ترین پهپاد جهان ساخته شد

دوربین این پهپاد می‌تواند با دقت 4K و با سرعت ۳۰ فریم در ثانیه فیلم‌برداری کند. کنترل از راه دور این پهپاد هدایت آن را تا فاصله حداکثر ۷ کیلومتری ممکن می‌کند. حداکثر مدت زمان پرواز این پهپاد ۲۷ دقیقه است و بعد از آن باید باتری این پهپاد شارژ شود.

پنج دوربین کمکی و دو حسگر صوتی در این پهپاد پیش‌بینی شده‌اند که وظیفه آنها شناسایی موانع برای جلوگیری از برخورد با آن‌هاست. DJI امیدوار است مردمی که قصد ندارند از پهپاد در حین مسافرت یا در زمین‌های مسطح بزرگ استفاده کنند از خرید چنین محصولی که نسبت به پهپادهای مشابه ارزان‌تر است استقبال کنند.

این پهپاد همراه با یک پوشش ۹۹ دلاری عرضه می‌شود تا در صورت برخورد احتمالی آن با موانع آسیب جدی به این محصول وارد نشود. البته شرکت سازنده می‌گوید احتمال برخورد پهپادهای ساخت آن با موانع کمتر از ۵ درصد است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
خرید کتاب