بی‌ام‌و: مدل الکتریکی خودروی شاسی بلند X3 در راه است

کمپانی آلمانی بی ام روز از تصمیم خود برای عرضه مدل‌های تمام الکتریکی نسل جدید اتومبیل‌های شاسی بلند X3 و همچنین مدل‌های الکتریکی Mini در آینده ای نزدیک خبر داد.

بی‌ام‌و: مدل الکتریکی خودروی شاسی بلند X3 در راه است

کمپانی آلمانی بی ام روز از تصمیم خود برای عرضه مدل های تمام الکتریکی نسل جدید اتومبیل های شاسی بلند X3 و همچنین مدل های الکتریکی Mini در آینده ای نزدیک خبر داد.

این غول خودروسازی جهان که به تازگی و در جریان نمایشگاه خودروی فرانسه از مدل مفهومی اتومبیل الکتریکی X2 رونمایی کرد، قصد دارد تا با ورود به صنعت نوظهور و البته پرطرفدار خودروهای الکتریکی، خود را به عنوان یکی از بازیگران اصلی این عرصه تبدیل کند و از این رو، تمامی تلاش خود را برای تولید مدل های الکتریکی خودروهای محبوب خود همانند X3 به کار بسته است.

به گفته این شرکت، عرضه مدل های الکتریکی مینی طی دو الی سه سال آینده آغاز خواهد شد. هم اکنون بی ام و، خود را از رقبای قدیمی خود همانند فولکس واگن، مرسدس بنز و تسلا عقب می ماند چرا که این کمپانی ها، برخی مدل های خودروهای الکتریکی خود را در زمینه تولید و اقدامات اولیه لازم برای کسب مجوز ورود آن ها به خیابان ها کسب کرده اند.

بر اساس جدیدترین گزارش ها، کمپانی تسلا قصد دارد تا در سال جاری حدود 80 هزار اتومبیل الکتریکی خود را در سال جاری به فروش برساند و به گفته این شرکت، بیش از 400 هزار نفر نیز برای خرید خودروی الکتریکی مدل 3، ثبت نام کرده اند. ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، چندی پیش ماه جولای سال 2017 را زمان عرضه این خودرو عنوان کرد.

در این کمپانی فولکس واگن نیز در نمایشگاه خودروی پاریس، یکی از مدل های الکتریکی اتومبیل های خود را به معرض دید عموم گذاشت که مورد استقبال علاقه مندان زیادی قرار گرفت.

این روزها، کمپانی های خودروساز آلمانی فشار دو طرفه ای را هم از طرف نهادهای رگولاتوری برای کسب مجوز و هم از طرف تسلا که توانسته طرفداران زیادی را در سراسر جهان به خود جذب کند، تحمل می کنند که این موضوع، بی ام و را به سمت حرکت سریع تر برای تولید چنین خودروهایی سوق داده است.

بی ام و


منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
حرکت نوسانی ( قسمت سوم) از فیزیک چهارم تجربی
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم تجربي)
دبیر : حسین ناصحی