ذخیره پیش‌نویس مطالب ارسالی در اینستاگرام ممکن شد

از این پس کاربران اینستاگرام پیش‌نویسی را برای خود ذخیره کرده و هر موقع که خواستند آن را در این شبکه اجتماعی ذخیره می‌کنند.

ذخیره پیش‌نویس مطالب ارسالی در اینستاگرام ممکن شد

از این پس کاربران اینستاگرام پیش‌نویسی را برای خود ذخیره کرده و هر موقع که خواستند آن را در این شبکه اجتماعی ذخیره می‌کنند.

برنامه به‌اشتراک‌گذاری عکس اینستاگرام به کاربران امکان داد برای چند ساعت یا چند روز مطالب ارسالی خود را به صورت پیش‌نویس ذخیره کنند و سپس آنها را ارسال کنند.

کاربران از این پس به راحتی می‌توانند انواع جلوه‌های ویژه، فیلتر، نوشته و اطلاعات مربوط به موقعیت مکانی را ذخیره کرده و سپس در زمانی که مناسب می‌دانند آنها را در اینستاگرام منتشر کنند.

البته پیش از این هم در صورت اتصال ضعیف به اینترنت ارسال پست‌های کاربران تا زمانی که آنها به اینترنت پرسرعت دسترسی داشته باشند به تاخیر می‌افتاد. اما از این پس مدیریت ارسال هر پست به طور کامل به کاربران واگذار شده است.

کاربران برای مشاهده پست‌های ذخیره شده باید بر روی آیکون دوربین در مرکز نمایشگر کلیک کنند و سپس گزینه Library را انتخاب کنند. در این حالت پست‌ها در مرکز نمایشگر و در زیر بخش پیش‌نویس نمایش داده می‌شوند.

قابلیت یاد‌شده به تدریج برای استفاده تمامی کاربران در حال اضافه شده است و برای دسترسی به آن نیازی برای به روزکردن برنامه اینستگرام وجود ندارد و کاربران در نهایت بعد از چند ساعت و به‌روزکردن برنامه یادشده می‌توانند به قابلیت مذکور دسترسی پیدا کنند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
خرید کتاب