کپی‌برداری تازه فیس‌بوک از اسنپ‌چت

فیس‌بوک بار دیگر برای محبوبیت بیشتر خود از اسنپ‌چت کپی‌برداری کرد.

کپی‌برداری تازه فیس‌بوک از اسنپ‌چت

مدیران فیس بوک در تلاش برای افزایش محبوبیت خدمات خود یکی دیگر از قابلیت‌های برنامه اسنپ‌چت را از طریق راه‌اندازی سرویسی موسوم به Messenger Day کپی می‌کنند.

خدمات یادشده به‌طور آزمایشی ابتدا فقط در لهستان ارائه می‌شود تا کاربران از طریق پیام‌رسان فیس‌بوک راحت‌تر بتوانند اطلاعات و تصاویر مورد نظر را با دوستان و اعضای خانواده به اشتراک بگذارند.

اگر چه فیس‌بوک به صراحت در مورد ویژگی‌های خدمات تازه خود اطلاع‌رسانی نکرده، اما تصاویری که از این خدمات به وب درز کرده نشان می‌دهد این سرویس به کاربران امکان می‌دهد از فیلترهای بصری بر روی عکس‌ها و ویدئوهای مورد نظرشان برای جذاب‌تر کردن آنها استفاده کنند. این عکس‌ها و ویدئوها به سبک برنامه اسنپ‌چت بعد از ۲۴ ساعت از دسترس خارج می‌شوند.

به عنوان مثال کاربران می‌توانند عکسی را انتخاب و بر روی آن متن و شکلک‌هایی را اضافه کنند و سپس آن را برای دیگران ارسال کنند. این کار تقلیدی از اینستگرام و اسنپ‌چت محسوب می‌شود که از مدتها قبل چنین خدماتی را به کاربران ارائه می‌کردند.

ظاهرا فیس‌بوک قصد دارد افزودن فیلترهای گرافیکی به تصاویر را از این طریق ممکن کند تا افراد بتوانند به این شیوه هم احساساتشان را بیان نمایند. هنوز خبری در مورد زمان رسمی رونمایی از این خدمات در دست نیست.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب