بازی بعدی مجموعه Assassin's Creed این سری را متحول خواهد کرد

رئیس یوبی‌سافت در جدیدترین اظهاراتش عنوان کرده که زمان زیادی برای نسخه بعدی اختصاص داده شده و قرار است این سری را متحول کند

بازی بعدی مجموعه Assassin's Creed این سری را متحول خواهد کرد

بعد از دو نسخه نه چندان موفق در نسل جدید، امسال از Assassin's Creed خبری نخواهد بود. رئیس یوبی‌سافت در جدیدترین اظهاراتش عنوان کرده که زمان زیادی برای نسخه بعدی اختصاص داده شده و قرار است این سری را متحول کند.

ایو گیلمو، رئیس شرکت یوبی‌سافت، در مصاحبه‌ای توضیح داد چرا امسال از عرضه یک Assassin's Creed صرف نظر کردند. او گفت که اکنون زمان مناسبی برای یک وقفه در این سری فرا رسیده است. به گفته گیلمو، اثر بعدی این سری (که طبق شایعات Empire‌ نام دارد) می‌تواند این سری را به سطح دیگری برساند. او گفت:

چیزی که در ساخت Assassin's Creed بعدی می‌بینیم این است که حالا این فرصت را داریم تا این سری را به یک سطح دیگر برسانیم. پس با خودمان گفتیم هرچقدر زمان نیاز باشد صرف می‌کنیم که محصول فوق‌العاده در بیاد.‌ این کار امکان‌پذیر است، چون ما بازی‌های دیگری هم برای عرضه داریم. این بازی پتانسیلش را دارد تا این سری را متحول کند. پس با خودمان گفتیم: بیاییم روش ساخت را عوض کنیم و زمان بیشتری برای آن بگذاریم که تجربه بهتری به مردم ارائه کنیم.

وقتی از گیلمو سوال شد که آیا این بازی سال بعد منتشر می‌شود، او فقط گفت: «وقتی آماده شد منتشر می‌شود».

به‌نظر می‌رسد برای فهمیدن این موضوع حداقل باید تا E3 2017 صبر کنیم. اولین Assassin's Creed این نسل با نام Unity در سال ۲۰۱۴ منتشر شد و با وجود فروش خوبی که کسب کرد، از لحاظ کیفی افت قابل توجهی داشت و نتوانست نظر منتقدها را جلب کند. این موضوع روی فروش نسخه بعدی سری با نام Syndicate که سال گذشته منتشر شد، تاثیر زیادی گذاشته بود، تا جایی که از لحاظ فروش، یکی از بدترین‌ها در این سری محسوب می‌شود.

با وجود اینکه امسال خبری از Assassin's Creed نیست، اما فیلم آن با بازی مایکل فاس‌بندر اواخر سال جاری شمسی به روی پرده خواهد رفت.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
همایش جمع بندی زیست شناسی قسمت دوم
چهارم تجربی     دبیر : مهدی برخوری