بازی بعدی مجموعه Assassin's Creed این سری را متحول خواهد کرد

رئیس یوبی‌سافت در جدیدترین اظهاراتش عنوان کرده که زمان زیادی برای نسخه بعدی اختصاص داده شده و قرار است این سری را متحول کند

بعد از دو نسخه نه چندان موفق در نسل جدید، امسال از Assassin's Creed خبری نخواهد بود. رئیس یوبی‌سافت در جدیدترین اظهاراتش عنوان کرده که زمان زیادی برای نسخه بعدی اختصاص داده شده و قرار است این سری را متحول کند.

ایو گیلمو، رئیس شرکت یوبی‌سافت، در مصاحبه‌ای توضیح داد چرا امسال از عرضه یک Assassin's Creed صرف نظر کردند. او گفت که اکنون زمان مناسبی برای یک وقفه در این سری فرا رسیده است. به گفته گیلمو، اثر بعدی این سری (که طبق شایعات Empire‌ نام دارد) می‌تواند این سری را به سطح دیگری برساند. او گفت:

چیزی که در ساخت Assassin's Creed بعدی می‌بینیم این است که حالا این فرصت را داریم تا این سری را به یک سطح دیگر برسانیم. پس با خودمان گفتیم هرچقدر زمان نیاز باشد صرف می‌کنیم که محصول فوق‌العاده در بیاد.‌ این کار امکان‌پذیر است، چون ما بازی‌های دیگری هم برای عرضه داریم. این بازی پتانسیلش را دارد تا این سری را متحول کند. پس با خودمان گفتیم: بیاییم روش ساخت را عوض کنیم و زمان بیشتری برای آن بگذاریم که تجربه بهتری به مردم ارائه کنیم.

وقتی از گیلمو سوال شد که آیا این بازی سال بعد منتشر می‌شود، او فقط گفت: «وقتی آماده شد منتشر می‌شود».

به‌نظر می‌رسد برای فهمیدن این موضوع حداقل باید تا E3 2017 صبر کنیم. اولین Assassin's Creed این نسل با نام Unity در سال ۲۰۱۴ منتشر شد و با وجود فروش خوبی که کسب کرد، از لحاظ کیفی افت قابل توجهی داشت و نتوانست نظر منتقدها را جلب کند. این موضوع روی فروش نسخه بعدی سری با نام Syndicate که سال گذشته منتشر شد، تاثیر زیادی گذاشته بود، تا جایی که از لحاظ فروش، یکی از بدترین‌ها در این سری محسوب می‌شود.

با وجود اینکه امسال خبری از Assassin's Creed نیست، اما فیلم آن با بازی مایکل فاس‌بندر اواخر سال جاری شمسی به روی پرده خواهد رفت.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب