200 عنوان کتاب درسی جدید در سال تحصیلی 96-95 تولید شد

رییس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش گفت: 200 عنوان کتاب درسی جدید با همکاری حدود یکهزار نفر شامل مولفان سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی....

200 عنوان کتاب درسی جدید در سال تحصیلی 96-95 تولید شد

 رییس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش گفت: 200 عنوان کتاب درسی جدید با همکاری حدود یکهزار نفر شامل مولفان سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، استادان و اعضای هیات علمی دانشگاه ها از بخش های دولتی و غیردولتی تولید شد.

به گزارش خبرنگار حوزه آموزش ایرنا، حجت الاسلام محی الدین بهرام محمدیان روز شنبه در یازدهمین همایش تجلیل از مولفان و پدیدآورندگان مواد و رسانه های آموزشی با بیان اینکه حجم تولید کتاب های درسی هیچ سالی به اندازه امسال نبوده، اظهار کرد: گام های دقیقی برای تولید کتاب درسی برداشته شد به گونه ای که در بخش فنی و حرفه ای 10 سند راهبردی با همکاری 700 نفر از صاحبان مشاغل مختلف تولید شده است. 
وی با اشاره به اینکه امسال برغم تمامی کاستی ها، مهر را با آرامش شروع کردیم، افزود: در جریان تالیف کتب درسی، سوالات بسیاری در زمینه کم شدن ساعت درسی برخی کتاب ها پرسیده می شد که در جواب این افراد باید گفت برنامه درسی یک پیکره واحد است و باید یک هدف واحد برای تمامی دوره ها از اول ابتدایی تا پایان متوسطه ترسیم کرد.
معاون پژوهشی وزیر آموزش و پرورش یادآور شد: از مهر امسال تالیف کتاب های پایه یازدهم و دوازدهم را برای سال تحصیلی 97 - 96 آغاز کرده ایم تا کسانی که بعد از ما متصدی امور می شوند، هیچ نگرانی نداشته باشند، چون سال آینده در این زمان، شاهد استقرار دولت جدید هستیم.
یازدهمین همایش تجلیل از مولفان و پدیدآورندگان مواد و رسانه های آموزشی امروز - دهم مهرماه - با حضور علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش و تقدیر از دست اندرکاران تالیف کتاب های درسی در سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی برگزار شد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب