گوگل Allo در اندروید 5 میلیون بار دانلود شده است

بر خلاف تردیدهای فراوانی که به وجود آمده، تعداد کاربران گوگل Allo همچنان در حال افزایش است

گوگل Allo در اندروید 5 میلیون بار دانلود شده است

بر خلاف تردیدهای فراوانی که به وجود آمده، تعداد کاربران گوگل Allo همچنان در حال افزایش است. البته یک اپلیکیشن چت جدید از سوی شرکتی مثل گوگل همیشه با استقبال روبرو خواهد شد و دانلودهای فراوانی را تجربه می کند. به همین دلیل در حال حاضر تنها بر روی اندروید، بیش از 5 میلیون دانلود داشته است.

این اپلیکیشن به تازگی به کاربران عرضه شد و طی یک بازه زمانی کوتاه توانست رکورد بیش از یک میلیون دانلود را به دست بیاورد. اکنون به نظر می رسد که رشد این اپلیکیشن پیام رسان بیشتر از همتای ویدیویی آن یعنی Duo بوده و تقریباً پنج برابر است.

گوگل یک ماشین است که تاثیر زیادی در این عصر دیجیتال داشته است. علاوه بر یوتیوب، اندروید، سرچ، نقشه، ایمیل و هر سرویس و سرمایه گذاری دیگری، این شرکت برای ارایه اینترنت به هر فردی کمک می کند. با توجه به تخصص و قدرت نفوذ گوگل، به نظر می رسد تولید یک اپلیکیشن چت مثل مسنجر فیس بوک، iMessage یا واتس اپ کار ساده ای باشد.


اما بر خلاف همه تصورات، اینطور نیست و Allo به یک سرویس هیجان انگیز که بتواند توجه کاربران را به خود جلب کند تبدیل نشده است. با توجه به امنیت فردی، این واقعیت که قابلیت های مختلف این دستیار هوش مصنوعی جدید به جمع آوری اطلاعات کاربر می پردازند وجود دارد تا این دستیار بتواند کارش را بدون نقص و بدون نیاز به کمک گرفتن از کسی انجام دهد.


اما اگر تمامی این مشکلات را نادیده بگیریم، گوگل وارد رقابت سختی شده تا بتواند در بازار اشباع شده امروز که هر یک از مصرف کنندگان به اپلیکیشن های مورد علاقه خود دسترسی دارند، اپلیکیشن هایی مثل Allo و Duo را به عنوان رقیب معرفی کند.


در حال حاضر تعداد دانلودهای این اپلیکیشن 5 میلیون بوده است و اگر کاربران iOS را نیز در نظر بگیریم، این رقم بالاتر هم می رود. اما با توجه به اینکه مسنجر فیس بوک بیش از 800 میلیون کاربر فعال دارد و تعداد کاربران واتس اپ نیز به بیش از یک میلیارد می رسد، تصور اینکه Allo چطور این رقیبان سرسخت را پشت سر خواهد گذاشت کمی دور از ذهن است.

 

Allo

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب