یوبی‌سافت کمپانی سازنده‌ی بازی محبوب موبایلی 2048 را خرید

کمپانی Ketchapp یکی از بزرگترین ناشران بازی‌های موبایل است و از سال ۲۰۱۴ بازی‌های بزرگی چون 2048، Stack، Stick Hero، Twist و Jelly Jump را عرضه کرده است

یوبی‌سافت کمپانی سازنده‌ی بازی محبوب موبایلی 2048 را خرید

کمپانی Ketchapp‌ یکی از بزرگترین ناشران بازی‌های موبایل است و از سال ۲۰۱۴ بازی‌های بزرگی چون 2048، Stack، Stick Hero، Twist و Jelly Jump را عرضه کرده است. یوبی‌سافت اخیرا اعلام کرد که این کمپانی را خریداری کرده است.
استودیو بازی‌سازی Ketchapp با انتشار بازی‌های ساده و در عین‌حال سرگرم کننده، بسیار موفق عمل کرده است و نام تجاری خود را در بین سازندگان بزرگ بازی‌ها جای داده است. اگرچه این استودیو بارها نیز به شبیه‌سازی بازی‌های موجود متهم شده است. شاید بزرگترین عنوانی که بتوان اشاره کرد بازی 2048‌ باشد که از روی بازی Threes ساخته شده است. همچنین آنها با الگوبرداری از بازی Flappy Bird و ساخت بازی Hoverboard Rider‌ به موفقیتی مشابه دست پیدا کردند.
جین میشل دیتاک، مدیر اجرایی بخش بازی‌های مئوبایل کمپانی یوبی‌سافت در ارتباط با خرید این استودیو بازی‌سازی در کنفرانس خبری اینطور گفت:

با خرید این استودیو،‌ یوبی‌سافت یک ناشر بازی‌های موبایل با سود بسیار بالا و مجموعه‌ای از بازی‌های رایگان برای موبایل را به دست آورده است. ما یکی در حال حاضر صاحب یکی از پیشروترین استودیو‌های ساخت بازی تلفن‌همراه هستیم و این به ما کمک می‌کند تا قدرت بیشتری در تبلیغات بازی‌های موبایل داشته باشیم.


سال گذشته این استودیو بار دیگر توسط مت اکینز، سازنده‌ی بازی‌های موبایل به شبیه‌سازی بازی‌ها متهم شد. اکینز اعتقاد دارد که پس از آنکه کمپانی Ketchapp‌ بازی او را رد کرده است، یک بازی مشابه آن را ساخته است. اگرچه زمان‌بندی انتشار این بازی از سوی Ketchapp تا حدودی عجیب به نظر می‌رسد ولی بازی Rotable که توسط اکینز ساخته شده است، اولین بازی در سبک خود نیست. با این حال پرونده‌ی این شکایت هنوز در دادگاه مورد بررسی است.


اگرچه جامعه‌ی سازندگان بازی‌های موبایل به خرید این کمپانی توسط یوبی‌سافت واکنش خوبی نشان نداند اما به نظر می‌رسد که کمپانی Ketchapp بتواند پیشرفت قابل ملاحظه‌ای زیر نظر یوبی‌سافت داشته باشد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب