اولین خودروی الکتریکی فولکس‌واگن رونمایی شد

فولکس واگن در نمایشگاه خودروی پاریس در سال 2016 با رونمایی از خودروی الکتریکی .I.D که قرار است در سال 2020 روانه خیابان‌ها شود، تمامی نگاه‌ها را به خود جلب کرد.

اولین خودروی الکتریکی فولکس‌واگن رونمایی شد

 این خودرو به موتور 125 کیلو وات ساعتی مجهز شده و می تواند با یک بار شارژ مسافتی بین 400 الی 600 کیلومتر را بپیماید که به عنوان یکی از بهترین های کلاس خود محسوب می شود.از این محصول به عنوان خودروی متعلق به آینده یاد می شود و به گفته فولکس واگن، سفیر خودروی الکتریکی نسل بعد خواهد بود.

هنوز چند سالی تا عرضه این خودرو باقی مانده، اما وقتی که عرضه شود به عنوان اولین خودروی الکتریکی فولکس واگن لقب خواهد گرفت که به پلتفرم خودروهای الکتریکی Modular Electric Kit مجهز شده و همین امر، آن را از سایر محصولات این کمپانی متمایز می کند.

خوشبختانه هیچ نگرانی در خصوص آلاینده بودن این خودرو وجود نخواهد داشت، چرا که کاملاً الکتریکیست و هیچ شائبه ای در این خصوص وجود نخواهد داشت. البته در ماه آگوست نیز زمزمه هایی مبنی بر ورود این کمپانی به صنعت خودروسازی به گوش می رسید که امروز این شایعه، رنگ و بوی واقعیت به خود گرفت.

ناگفته نماند که فولکس واگن برنامه هایی را نیز به منظور استفاده از حالت رانندگی خودران موسوم به I.D. Pilot در این خودرو در سر دارد که گفته می شود توسعه و عرضه آن تا سال 2025 به طول خواهد انجامید.

هنوز قیمت دقیق این خودرو مشخص نشده اما فولکس واگن، قیمت این محصول را به طور تقریبی برابر با قیمت اتومبیل Golf عنوان کرد.

 

I.D.

I.D.

I.D.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب