پشتیبانی هدست واقعیت مجازی Gear از کنترلر ایکس‌باکس وان

به زودی هدست واقعیت مجازی Gear از کنترلر ایکس‌باکس وان پشتیبانی خواهد کرد

پشتیبانی هدست واقعیت مجازی Gear از کنترلر ایکس‌باکس وان

به زودی هدست‌ واقعیت مجازی Gear از کنترلر ایکس‌باکس وان پشتیبانی خواهد کرد. همچنین اولین بازی که با این قابلیت سازگاز خواهد شد، بازی Minecraft خواهد بود.
نسخه‌ای از بازی Minecraft که برای هدست واقعیت مجازی Gear طراحی شده است، پس از بروزرسانی این بازی در ماه مهر، از کنترلر ایکس‌باکس وان پشتیبانی خواهد کرد. پس از این بروزرسانی، کافی است از بروز بودن کنترلر خود مطمئن شوید. چرا که هدست Gear VR از کنترلر‌های قدیمی ایکس‌باکس وان پشتیبانی نخواهد کرد. این هدست برای پشتیبانی از کنترلر به برخی از عملکرد‌های فناوری بلوتوث احتیاج دارد که این قابلیت در کنترلر ایکس‌باکس وان اس وجود خواهد داشت.
کنترلر ایکس‌باکس وان از بازی‌های دیگری که به کنترلر احتیاج دارند نیز پشتیبانی خواهد کرد. بازی‌هایی چون Herobound، Spirit Champion، Omega Agent و End Space به زودی با کنترلر ایکس‌باکس وان سازگار خواهند شد. همچنین مایکروسافت اعلام کرده است که در ماه‌های آینده خبر‌های بیشتری در این رابطه منتشر خواهد شد.
هدست واقعیت مجازی Gear‌ از چند تلفن‌همراه با سیستم‌ عامل اندروید پشتیبانی می‌کند. مدل‌های Galaxy S7، Galaxy S7 Edge، Galaxy Note 5، Galaxy S6 Edge+، Galaxy S6 و Galaxy S6 Edge از این هدست پشتیبانی خواهند کرد.
ماه گذشته هدست واقعیت مجازی آکیولس ریفت مجددا به پشتیبانی از بازی Minecraft پرداخت. افرادی که بازی Minecraft‌ را برای ویندوز ۱۰ خریده‌اند، می‌توانند این بازی را در فروشگاه آکیولس به صورت رایگان دانلود کنند.

 

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
خرید کتاب