جذب سرمایه برای ساخت Wasteland 3 با هدف 2.75 میلیون دلاری

یکی از ویژگی‌های قابل توجه Wasteland 3، وجود قابلیت Co-Op در آن است

جذب سرمایه برای ساخت Wasteland 3 با هدف 2.75 میلیون دلاری

کمپانی InXile Entertainment به تازگی اعلام کرده که قصد دارد یک کمپین سرمایه گذاری برای توسعه بازی Wasteland 3 تشکیل دهد. این توسعه دهنده گفت کمپین مذکور، به مدت یک هفته دایر خواهد بود و هدفی 2.75 میلیون دلاری برای آن در نظر گرفته شده است.

یکی از ویژگی های قابل توجه Wasteland 3، وجود قابلیت Co-Op در آن است، که اگر ساخت بازی نهایی شود، اولین بازی این سری خواهد بود که از این قابلیت بهره خواهد برد. به این ترتیب دو نفر قادر خواهند بود تمامی مراحل Wasteland 3 را با هم طی کنند.

تا اینجای کار تنها می دانیم که بازی مورد نظر در فضای بسیار سرد کلرادو جریان داشته و بازیکنان در آن نقش بازمانده ای از گروه Team November را ایفا خواهند کرد. ظاهرا Wasteland 3 بازیکنان را مجبور خواهد کرد که تصمیمات اخلاقی سخت تری بگیرند و این کار توسط سیسم دیالوگ کاملا جدید بازی صورت خواهد گرفت.

هنوز هیچ اطلاع دیگری از Wasteland 3 و یا تاریخ عرضه حدودی آن اعلام نشده است و احتمالا باید تا شروع کمپین جذب سرمایه آن منتظر بمانیم. این بازی برای پلتفرم های PlayStation 4، Xbox One و کامپیوترهای شخصی در نظر گرفته شده است.

wasteland 3

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب