علت سُر نخوردن ایرپادهای جدید از گوش چیست؟

کمپانی اپل، همراه رونمایی از آیفون‌های جدید خود، از هدفون وایرلسی تحت عنوان AirPods پرده برداشت که قرار است جایگزین جک 3.5 میلیمتری هدفونی شود

علت سُر نخوردن ایرپادهای جدید از گوش چیست؟

یکی از سوالات و یا بهتر بگوییم دغدغه های این روزهای کاربران اپل، مشکل سُر خوردن و افتادن این هدفون ها از گوشی و در نتیجه گم شدن آن هاست. هدفونی که از قیمت نسبتاً بالایی برخوردار است و حتی فکر گم شدن آن نیز می تواند برای بسیاری از کاربران، آزاردهنده باشد.

اما تیم کوک، مدیرعامل اپل در طی یک مصاحبه اختصاصی و در پاسخ به نگرانی های کاربران در این خصوص عنوان کرد:

چند وقتیست که شخصاً از این هدفون های وایرلس استفاده می کنم و از آن جایی که از هیچ سیمی در این محصول استفاده نشده است، نباید نگرانی بابت افتادن و گم شدن این هدفون ها به خود راه داد. شاید اصلی ترین عامل افتادن هدفون ها از گوش، سیمی باشد که به آن متصل است چرا که این سیم، وزنی اضافی را به هدفون وارد می کند و همین امر منجر به سُر خوردن و افتادن می شود. همانطور که گفتم، مدتیست که از این هدفون ها استفاده می کنم و تاکنون چنین مشکلی برای من پیش نیامده است.

اگر چه این استدلال نمی تواند برای بسیاری از کاربران قانع کننده باشد، اما منطق حکم می کند که با حذف سیم از این هدفون، احتمال افتادن و درآمدن از گوش به میزان قابل توجهی کاهش خواهد یافت.

کوک در ادامه به طراحی خاص این ایرپادها اشاره و خاطرنشان کرد که وی بارها از این محصول در حین پیاده روی، دویدن روی تردمیل و انجام کارهای روزمره استفاده کرده و هرگز این هدفون ها از گوش هایش جدا نشده است.

با این حال، تنها راه حلی که می توان به درستی و یا نادرستی ادعاهای تیم کوک پی برد، امتحان و آزمایش توسط خود کاربران است. محصولی که قرار است از ماه اکتبر و با قیمت 159 دلار عرضه شود.

 

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب